Oriflame trendy a triky

Elixír vaší krásy od Oriflame

19.08.2014 14:04

Péče o pleť Giordani Gold Oriflame

Problém: Toužím po…. úžasně zářivém vzhledu a skvěle vypadající pleti bez chybiček i během horkých letních dní.

Omlazující projasňující sérum Giordani Gold Oriflame

Je to jednoduché, níže naleznete tipy a triky pro zářivě a zdravě vypadající pleť během letních dní.  Jaký make-up je ideální jako základ pro svatební den naplánovaný na letní den? Vyzkoušejte si ho na vlastní kůži a doporučte ho každé budoucí nevěstě. Bude nadšená! A navíc tento make-up vydrží celé hodiny! Aplikujte ho v dle postupu níže.

1. Omlazující projasňující sérum Giordani Gold Oriflame a jeho hlavní účinky:

 • Dodává pleti neodolatelně hladký a hedvábný vzhled.
 • Pleť je okamžitě hydratovaná, s příjemným pocitem, který trvá po celý den.
 • Lehoučké složení se příjemně nanáší.
 • Jednoduše se roztírá a splývá s každým tónem pleti a dodá jemně zářivý vzhled.
 • Obsahuje faktor proti stárnutí pleti.


2.  Rozjasňující podkladová báze Giordani Gold Oriflame a její hlavní účinky:

 • Zafixuje make-up na delší dobu.
 • Dodává pleti saténový vzhled.
 • Dokonale vyhladí pleť a připraví ji na nanesení make-upu.


3.  Podkladový krém Giordani Gold Mineral Therapy Oriflame a jeho hlavní účinky:

 • Lehký krycí krém, který na hladce nanáší na pleť.
 • Nezatěžuje pleť.
 • Dodává pleti střední krytí.
 • Vydrží na pleti 3 až 4 hodiny.
 • Neucpává póry díky výtažku z mořské řasy a minerálnímu složení..
 • Rozjasňuje tvář a dodává jí oslnivý vzhled.

V aktuálním katalogu Oriflame naleznete všechny tyto výrobky za skvělou cenu!

zdroj: Oriflame

Tekutá rtěnka Giordani Gold Iconic Oriflame

21.07.2014 19:54

Elegantní laková rtěnka od Oriflame

Oriflame Giordani Gold Iconic

Už po desetiletí vám  Giordani Gold Oriflame  přináší elegantní a luxusní kosmetiku inspirovanou italským životním stylem.

Nyní vám Giordani Gold Oriflame nabízí novou úžasnou rtěnku. Tato tekutá rtěnka, nádherně a honosně vypadajíc, je luxusní výrobek, který dodává intenzivní barvu, příjemný pocit a dotyk lesku pro elegantní konečný vzhled.

Pět  jedinečných ženských odstínů zahalí vaše rty do půvabné krémové barvy.

Aby byla barva výrazně intenzivní, obsahuje vysoce kvalitní pigmenty, takže s každým odstínem si užijete bohaté a syté barvy. Vysoký lesk a s dlouhotrvající intenzitou se spojili do tohoto nového typu rtěnky, která dodá vašim rtům lesklou barvu, po které jste vždy toužily.

Díky bohaté směsi hydratačních složek nabízí tato rtěnka dokonalý pocit, protože jeho luxusní složení rty vyživuje a zjemňuje.

Složení s přepychovým argonovým olejem vyživuje a regeneruje rty, pomáhá uchovat jejich pružnost a mladý vzhled.

Klasická, elegantní, senzační tekutá rtěnka Giordani Gold Oriflame se zaručeně stane každodenní potřebou a součástí vaší kabelky.

zdroj: Oriflame

Probuďte v sobě umělkyni – s vůní Imagination

10.06.2014 09:42

Život není pouze černobílý, každá barva v nás může evokovat určitý pocit nebo zkušenost.

Oriflame toaletní voda Imagination

Červená v nás probouzí vášeň a pro mnohé představuje symbol lásky, žlutá dodává energii a životodárnou sílu a zelená nás může zanést do krásného rozlehlého lesa, ve kterém můžeme v tichosti relaxovat.

To, že život není monotónní, ale krásně barevný jako malířská paleta, dokazuje i nová velice ženská vůně od Oriflame – Imagination.

Toaletní voda Imagination je plná jiskřivých barev přinášejících štěstí. Inspirací pro vznik jemné vůně byl snový impresionismus francouzského malíře Claude Moneta, který s oblibou vyobrazoval přírodní scenérii.

V zahradě Claude Moneta ve francouzském Giverny začala tuto vůni tvořit také naše parfumérka Nadège Le Garlantezec. Při skládání vůně jí byly předlohou především Monetovy obrazy – Žena se slunečníkem a Jezírko s lekníny. Nadège si představila dokonalou elegantní dámu těšící se z přírody a vytvořila svěží květinovou vůni, jež vévodí šťavnatá hruška. Mezi další složky vůně patří leknín a růže, které ucítíte v srdci. Toaletní voda doznívá na dřevitých tónech a pižmu, díky kterým má také excelentní trvanlivost. Půvabný nápaditý flakón zdobí kytice impresionistických květů. 

zdroj: Oriflame

Love Nature – milujte přírodu, stejně jako my v Oriflame

14.05.2014 21:11

Víme, že příroda je uchvacující, přesto jednoduchá a protože v jednoduchosti je krása, představujeme vám kosmetiku Love Nature, která nahrazuje oblíbenou řadu Pure Nature. 

Oriflame Love Nature

Zdokonalená řada pleťové kosmetiky má nový vzhled, vylepšené složení a přichází přímo z nitra čisté přírody. Love Nature vám nabízí pět specializovaných řad určených pro každý typ pleti a poskytne vám dokonalou péči. V katalogu 7 vám představíme kolekci z blahodárné aloe vera, hojivého čajovníku a planých růží.

Love Nature – aloe vera
Asi každý z nás ví, že ale vera je magická rostlina, která má dokonalé léčivé účinky, vyrovnává pH pleti a poskytuje jí optimální hydrataci. Řada je určena pro všechny věkové skupiny a hodí se především pro normální a smíšenou pleť.

Love Nature – planá růže
Který jiný květ, kromě růže, ve vás evokuje pocit dokonalé krásy a navíc je symbolem lásky? Díky produktům Love Nature z plané růže bude vaše pleť zářivá a zvláčněná. Výživný růžový olej pomáhá odstraňovat nepříjemný pocit suché pleti a zároveň ji vyživuje. Řada je určena pro suchou pleť a všechny věkové skupiny.

Love Nature – čajovník
Čajovník, obsažený v nové řadě, vyniká svými antibakteriálními vlastnostmi, a proto se zaměřuje na pupínky a optimálně čistí vaši pleť. Kosmetika s výtažky z čajovníku se hodí pro dámy ze všech věkových kategorií, které mají mastnou pleť.

zdroj: Oriflame

Giordani Gold Portofino

06.05.2014 13:52

Pod sluncem v městečku Portofino

Giordani Gold Portofino Oriflame

Portofino je italské rybářské městečko a luxusní rezort, známy svým pitoreskním přístavem a návštěvami známých celebrity. Jednou z nejlepších věcí, které můžete v Portofine dělat, je relaxovat.  Procházejte se po tomto malém městečku, naslouchejte zvukům moře a oddychujte na konci nábřeží Marconi. Nachází se tam malá vinárnička, kde si můžete vychutnat nejrůznější delikatesy ani ne metr od moře.

Takže, představte si, že se procházíte po Portofine, obklopeném nádhernou přírodou – můžete to udělat i tak, že zvýrazníte svoji přirozenou krásu velmi jemnými pastelovými barvami na rty a nehty. Překryjte rty slunečnými odstíny korálové a růžové barvy, sepněte si vlasy, oblečte si bílé šaty a představte si, že jste na procházce italskou riviérou. 

Naše nové výrobky Giordani Gold Portofino jsou inspirované barvami a luxusem italské riviéry. Kolekce Portofino je vše, co potřebujete, avy vaše pleť zářila a působila nádherným, opáleným dojmem.

zdroj: Oriflame

Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz