Oriflame registrace

Ihned po registraci nakupujete se členskou slevou 23%.

Objednejte z katalogu 6 do 30.4. 2017 a získáte (platí při registraci přes tyto stránky):

  • za vaši první objednávku 5 vzorků nejprodávanějších toaletních vod zdarma
  • k objednávce za 30 bodů (cca 550 Kč) automaticky okouzlující toaletní vodu
    v hodnotě 319 Kč ZDARMA
  • k objednávce za 75 bodů (cca 1400 Kč) automaticky smyslnou toaletní vodu ZDARMA (v hodnotě 779 Kč), dárky od Oriflame (v hodnotě 527 Kč) + neplatíte poštovné a balné

Formulář pro registraci

Vyplňte vaše kontaktní údaje a klikněte na Odeslat.

  • Po vyplnění a odeslání Registračního formuláře bude vaše registrace zpracována
    (v řádu minut/hodin).
  • Na vámi uvedený e-mail obdržíte své registrační číslo a heslo pro nákup kosmetiky a wellness Oriflame se slevou a další přínosné informace.
  • Dále bude na vaši uvedenou adresu odeslán aktuální a následující tištěný katalog, tištěný registrační formulář a další tiskoviny s informacemi o Oriflame.

Internetové stránky Ori24.cz nesbírají žádné informace o návštěvnících stránek. Osobní ani jiné údaje nejsou získávány ani žádným jiným způsobem, s výjimkou elektronického formuláře sloužícího k odesílání Vašich dotazů a požadavků. Všechny údaje obsažené v elektronickém formuláři jsou údaji důvěrnými a slouží pouze k účelu, ke kterému byly poskytnuty.


Otázky a odpovědi

Je registrace zdarma?

ANO

Registrace přes tyto stránky je vždy zdarma.

Je registrace omezena věkem?

ANO

Registrovat se a využívat slevu lze od 15 let.

Musím u Oriflame pravidelně objednávat?

NE

U Oriflame nejste limitován žádným konkrétním objemem nákupu ani pravidelností objednávání. Jen na vás záleží co, kdy a za kolik objednáte.

Jako poradce může být buď aktivní nebo neaktivní. Aktivní je ten, který podal alespoň jednu osobní objednávku (je jedno v jaké výši) během posledních tří po sobě katalogových období. Aktivnímu poradci zasílá firma pravidelně vždy každé katalogové období zdarma firemní tiskoviny s informacemi o všech novinkách a výhodách (katalog, Svět Oriflame, ceník a objednávkový formulář). Neaktivní kosmetický poradce je ten, který nepodal žádnou osobní objednávku za poslední tři katalogové období.
Podáním objednávky se neaktivní poradce stane opět aktivním.

Musím u Oriflame prodávat nebo získávat další nové členy?

NE

U Oriflame můžete nakupovat kosmetiku a wellness se slevou pro sebe a své blízké, produkty můžete dále i prodávat a tím si přivydělat, případně můžete být více aktivní
a budovat vlastní prodejní skupinu. Záleží jen na vás!

Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz