Toaletní voda Voyager Spirit Oriflame

23.07.2013 10:39

Odhalte vůni svobody a dobrodružství

Toaletní voda Voyager Spirit Oriflame; www.ori24.cz

Slunce vychází nad vrcholky madagaskarského pralesa, pomalu se rozednívá a vy cítíte, jak vám v žilách proudí vzrušení. Vaše duše touží rozevřít křídla a vznést se vysoko do prostoru. Cítíte vůni svobody…

Přesně taková je nová kořeněná vůně od Oriflame Voyager Spirit. Pánská toaletní voda je inspirována svěžím úsvitem a dobrodružným srdcem nezávislého muže.

Ve svrchních tónech ucítíte modrý zázvor, který pochází z obnovitelných zdrojů z plantáže v madagaskarském pralese Vohimana. Tuto speciální rostlinu pravidelně sklízí místní komunity kmenu Betsimisaraka. Díky pravidelnému odběru modrého zázvoru Oriflame podporuje místní obyvatele a zároveň se stará o zachování biodiverzity madagaskarského pralesa.

Srdce vůně tvoří aromatický lentišek a v základu ucítíte intenzivní tóny listů indonéské Pačuli. Připravte se na dobrodružství a oddejte se naplno své svobodné mysli, která může být s novou pánskou vůní svobodná jako pták…

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz