Toaletní voda Vivacity Oriflame

30.04.2013 16:04

Vivacity – jarní květinová vůně pro váš půvab a sebevědomí

Přejete si každý den vychutnat alespoň chvíli potěšení sama pro sebe? Chcete jít vždycky tam, kam vás táhne vaše srdce? Rozhodněte se spontánně pro něco nového a oživte svůj svět energií a inspirací.

Toaletní voda Vivacity Oriflame ; www.ori24.cz

Nová jiskřivá vůně Vivacity od Oriflame je ideálním řešením pro energické a svobodomyslné ženy, které se nebojí experimentovat. Ve svrchních tónech vás překvapí plná vůně grapefruitu, mandarinky a růžového pepře. Srdce vůně tvoří květinový základ z pivoňky a pomerančového květu. V základu se postupně rozeznívají tóny vzácné ambry, vetiveru (vřesu) a smyslného pižma.

Zázrak do kabelky

Toaletní vodu Vivacity vytvořili světově proslulí odborníci v oblasti parfémářství a designu. Autorkou vůně je francouzská parfumérka Marie Salamagne, která vyjadřuje svůj talent tvorbou neobvyklých a zajímavých parfémů. To, že jde o unikátní produkt, dokazuje i elegantní broušený flakón ve stylu Art-Deco inspirovaný nejnovějšími módními trendy. Vůni Vivacity zároveň můžete mít vždy po ruce, moderní design flakonu se hodí do každé dámské kabelky.

Život je plný nečekaných okamžiků, vychutnejte si každý z nich s novou toaletní vodou Vivacity. Oriflame věří ve vás – JSTE NAŠÍ INSPIRACÍ…

Toaletní voda Vivacity

Cena před slevou: 599,- Kč
Objem: 50 ml
V prodeji od: 30.4. (stálá nabídka)
Kód výrobku: 25401

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz