Toaletní voda Imagination

12.06.2014 22:22

Zpestřete si život novou svěží dámskou vůní

Život je vaše malířské plátno. Naplňte jej zářivými barvami a štěstím…

Oriflame toaletní voda Imagination

TOALETNÍ VODA IMAGINATION (30122) je jako obraz plný jiskřivých jasných barev. Inspirací pro vznik této jemné a krásné vůně, která ztělesňuje čistou radost ze života, byl slavný malíř Claude Monet.

Parfumérku Nadège Le Garlantezec, která začala tvořit tuto vůni po návštěvě Monetovy impresionistické zahrady ve francouzském Giverny, inspirovala při práci příroda a její hluboký vliv na lidskou obrazotvornost. Při komponování svého vlastního uměleckého díla myslela na své dva nejoblíbenější obrazy od francouzského mistra: Žena se slunečníkem a Jezírko s lekníny. Chtěla vytvořit elegantní vůni pro ženu, která si vychutnává upřímné potěšení z přírody a své tvůrčí vášně.

Toaletní voda Imagination je z rodiny květinově zelených pižmových vůní. Otevírají ji svrchní tóny hrušky Williams a fialkových lístků, které pohladí vaše smysly a vykouzlí úsměv na tváři. Ve středu vůně zaznívají tóny květů hrušní, leknínů a růží. Světlé dřevo a pižmo v základu přidávají vůni hloubku a trvanlivost.

KVĚTINOVÁ ZELENÁ PIŽMOVÁ
HLAVA: hruška, lístky fialek, růžový pepř
SRDCE: květy hrušní, růžová esence, leknín
TĚLO: světlé dřevo, pižmo, benzoin

Půvabný a nápaditý ženský flakon s jemně zelenou voňavkou je zdoben kyticí květů, která vytváří trojrozměrný vizuální efekt.

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz