Toaletní voda Ascendant Aqua

12.06.2014 22:17

Povzbuzující pánská vůně s tóny grapefruitu

Oriflame toaletní voda Ascendant Aqua

Toaletní voda Ascendant patří mezi top 10 nejprodávanějších pánských vůní. Dále stavět na jejím úspěchu a zároveň posílit značku jsme se rozhodli s novou TOALETNÍ VODOU ASCENDANT AQUA (30540).

Je založena na stejném konceptu: Ztělesňuje a vizualizuje energickou krásu muže, se zaměřením na zákazníky, kteří preferují svěží typ vůní. Svěží, dřevito- vodní harmonie je atraktivní pro muže i ženy a nabízí jednoduché poselství: dynamickou jiskřivou vůni pro energické muže.

Ascendant Aqua otevírá povzbuzující vůně mořské pěny a šumivá svěžest grapefruitu. Tyto osvěžující a slané akordy přetrvávají v počátku celé harmonie. Ve středních akordech objevíte skryté hlubiny oceánu, vzácnou šedou ambru a dřeviny. Později se objevuje modrá vonná pryskyřice - kadidlo a vřes vetiver, které umocní atmosféru nekonečné dálky a tajemna oceánu.

Vůni vytvořil Alexis Dadier (pro Oriflame již vytvořil vůně Smarty Sussie, Architect, Amazonia a další). Alexis říká: "Představoval jsem si vzrušující vůni, která si hraje s emocemi. Zavřete oči a ponořte se do vodního světa... experimentujte s extra dávkou svěžesti a pociťte sílu oceánu."

Vůně, která dokonale vystihuje elementární zdroj síly a životní energie. Toaletní voda Ascendant Aqua.

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz