Tipy pro krásu, bez kterých se neobejdete!

01.05.2013 14:49

V moderním světě sociálních médií nás ze všech stran zaplavují kosmetické rady a tipy, které z nich jsou však nejlepší a nejspolehlivější? Pár jsme jich pro vás vybrali.

Tipy pro krásu od Oriflame ; www.ori24.cz

Některé z těchto tipů jsou klasické a předávají si je přítelkyně i ženy z generace na generaci; některé jsou vyzkoušená a prověřená pravidla, která jsme se naučili sami.

Tady jsou:

  • Hydratační krém na obličej nemasírujte, ale vklepávejte. Tření odstraňuje částečky kůže a přenáší je na jiná místa. Vklepávání pomáhá pleti krém vstřebat.
  • Vůně vzlíná, nastříkejte ji tedy na kotníky či do podkolenních jamek, aby vůně déle vydržela.
  • Vyměňte své obvyklé černé nebo hnědé oční linky za purpurové; jde o subtilní trik, se kterým vynikne barva vašich očí.
  • Aby byly tmavé stíny pod očima méně vidět, můžete využít obočí. Stačí je vymodelovat tak, aby byly rovnější, místo klenutější. Klenutá obočí vytvářejí kompletní kruhový efekt, který zdůrazňuje tmavé stíny, pokud jsou však obočí rovnější, tento tvar se rozbije a stíny jsou méně výrazné.
  • Chcete vypadat odpočatěji, když odpočatá nejste? Nenanášejte příliš silnou vrstvu podkladového krému. Místo toho použijte tónovaný krém a béžovou tužku na oči – zmírní zarudnutí kolem očí.
  • Při aplikaci tekutých linek mějte oči otevřené, jinak bude linka vypada nerovnoměrně. Namalujte tři čárky, jednu v vnějším koutku, druhou uprostřed a třetí ve vnitřním koutku. Pak se vraťte a spojte čárky v hladkou linku.
  • Pro denní hydrataci pleti vám poslouží vrstvení: Použijte antioxidační sérum, na ně pleťový krém a nakonec krém se slunečním filtrem. Aby se pleť neloupala, zvažte jednou týdně peeling. Hydratace bez peelingu může mít za následek pupínky a mdlou pleť.
  • Nerovonoměrným skvrnám make-upu se vyhnete, pokud jej před nanesením smícháte s hydratačním krémem. Ten rozředí složení, takže nevzniknou čmouhy.

Sada kosmetických štětců, Kód: 18779

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz