Tekutá rtěnka Giordani Gold Iconic Oriflame

21.07.2014 19:54

Elegantní laková rtěnka od Oriflame

Oriflame Giordani Gold Iconic

Už po desetiletí vám  Giordani Gold Oriflame  přináší elegantní a luxusní kosmetiku inspirovanou italským životním stylem.

Nyní vám Giordani Gold Oriflame nabízí novou úžasnou rtěnku. Tato tekutá rtěnka, nádherně a honosně vypadajíc, je luxusní výrobek, který dodává intenzivní barvu, příjemný pocit a dotyk lesku pro elegantní konečný vzhled.

Pět  jedinečných ženských odstínů zahalí vaše rty do půvabné krémové barvy.

Aby byla barva výrazně intenzivní, obsahuje vysoce kvalitní pigmenty, takže s každým odstínem si užijete bohaté a syté barvy. Vysoký lesk a s dlouhotrvající intenzitou se spojili do tohoto nového typu rtěnky, která dodá vašim rtům lesklou barvu, po které jste vždy toužily.

Díky bohaté směsi hydratačních složek nabízí tato rtěnka dokonalý pocit, protože jeho luxusní složení rty vyživuje a zjemňuje.

Složení s přepychovým argonovým olejem vyživuje a regeneruje rty, pomáhá uchovat jejich pružnost a mladý vzhled.

Klasická, elegantní, senzační tekutá rtěnka Giordani Gold Oriflame se zaručeně stane každodenní potřebou a součástí vaší kabelky.

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz