Sun Zone - Tělové opalovací mléko ve spreji a Dětské opalovací mléko

30.04.2014 17:54

Vysoce účinná ochrana proti slunečním paprskům

Oriflame Sun Zone pro děti

Řada opalovacích přípravků Sun Zone od Oriflame obsahuje speciální komplex Cellular Protection Technology, který poskytuje zvýšenou ochranu buňkám pokožky před škodlivými vlivy UVA / UVB paprsků, volnými radikály a poškozením v důsledku slunečního záření. Je obohacena o vitamín E, který zabraňuje předčasným projevům stárnutí. Opalovací přípravky mají lehkou konzistenci, jsou odolné vůči vodě a rychle se vstřebávají. Všechny složení jsou dermatologicky testovány a schváleny.

Na základě vašich přání nyní představujeme nový produkt: jemné OPALOVACÍ MLÉKO VE SPREJI SUN ZONE SPF 25. Lehké, nelepivé a nemastné opalovací mléko s ochranným faktorem SPF 25 je díky sprejovému aplikátoru snadné aplikovat na všechny části těla. Je voděodolné, snadno se vstřebává do pokožky, hydratuje ji a chrání . S příjemnou vůní.

Dětská kůže je tenčí a křehčí než u dospělých, proto jsou děti mnohem citlivější na poškození kůže UV zářením. Řadu Sun Zone nyní nově doplnilo DĚTSKÉ OPALOVACÍ MLÉKO NA OBLIČEJ A TĚLO S SPF 50, které nabízí vysokou ochranu před UVA i UVB paprsky.

  • Je voděodolné
  • Neobsahuje alkohol, barviva a není parfémované
  • Je vhodné pro děti od 1 roku věku.

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz