Sada Oasis Warm Sunset Oriflame

18.05.2013 14:36

Kolekce Oasis Warm Sunset svou vůní připomíná kouzelnou hodinu soumraku a západ slunce v růžových, rudých a oranžových odstínech. Vaši pleť hladí poslední teplé paprsky a smyslná vůně okolního ráje... osamělé oázy.

Kolekce Oasis Warm Sunset Oriflame; www.ori24.cz

Mýdlo Oasis Warm Sunset

Elegantní mýdlo ze zklidňujícími výtažky z růžové opuncie. Jemně čistí pokožku, zanechává ji krásně provoněnou křehkou vůní Warm Sunset, čistou, svěží a hebkou na dotek.

Růžová opuncie, kterou najdete ve složení krému na ruce a mýdla, pomáhá zklidnit pokožku tak, aby se cítila přijemně po dlouhém dni na žhavém slunci; zároveň jí nabízí antioxidační ochranu.

Kód výrobku: 25470
Objem: 75 g
Cena před slevou: 39 Kč

Krém na ruce Oasis Warm Sunset

Hydratační krém na ruce s báječnou vůní potěší vaše smysly. Obsahuje zklidňující výtažky z růžové opuncie. Bohaté složení se rychle vstřebává, zanechává pokožku hladkou a vyživenou.

Krém na ruce
Kód výrobku: 25471
Objem: 75 ml
Cena před slevou: 99 Kč

Toaletní voda Oasis Warm Sunset

Hledáte vhodnou vůni pro letní večer? Přitažlivě smyslná směs růží, frézií, fialek spolu s jemnou vanilkou a dřevinami připomíná letní západ slunce a podpoří vaše romantické sny. Toaletní voda Warm Sunset vás jako lehký vánek obklopí přitažlivými tóny letních květin.

Kód výrobku: 25486
Objem: 30 ml
Cena před slevou: 299 Kč

zdroj:Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz