Sada Oasis Fresh Dawn Oriflame

18.05.2013 14:51

Orosené pouštní ráno přechází v den a vzduch začíná vonět létem. Široký obzor, zvlněné písečné duny a atmosféra půvabné oázy... právě to je inspirace pro vůni nové kolekce Oasis Fresh Dawn.

Kolekce Oasis Fresh Dawn Oriflame; www.ori24.cz

Oasis Fresh Dawn denní pleťová emulze
Lehká pleťová emulze s vysokým SPF 35 chrání pleť před škodlivými vlivy také díky UVA/UVB filtrům. Zvláčňující extrakt z chrpy modré má navíc vysoké antioxidační účinky.

Kód výrobku: 25467
Objem: 30 ml
Cena před slevou: 229 Kč

Oasis Fresh Dawn pleťový sprej
Osvěžte svoji pleť v horkém letním dni pleťovým sprejem s výtažkem z chrpy modré. Praktický pomocník kdykoli po ruce má navíc antioxidační účinky a dodá vaší pleti okamžitou svěžest a vláčnost.

Kód výrobku: 25467
Objem: 150 ml
Cena před slevou: 129 Kč

Oasis Fresh Dawn sprchový gel
Přeneste se do letní oázy s jemným sprchovým gelem Oasis Fresh Dawn. Květinová vůně spolu s výtažkem z chrpy modré vykouzlí na vaší pokožce jemnou pěnu a zároveň optimálně hydratuje vaši pleť.

Kód výrobku: 25469
Objem: 200 ml
Cena před slevou: 99 Kč

Oasis Fresh Dawn toaletní voda
Víte, jak voní letní úsvit? Svěží směs mandarinek, čerstvě natrhaných slunečnic, pouštních lilií, černého pepře v sobě evokuje svěžest pouštního úsvitu.

Kód výrobku: 25476
Objem: 30 ml
Cena: 299 Kč

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz