Rtěnka Giordani Gold Iconic SPF 15

11.04.2014 12:21

Luxusní pečující rtěnka

Oriflame Rtěnka Giordani Gold Iconic SPF 15

Hledali jsme nejčastější odpovědi na otázku: "Jaké vlastnosti by měla mít kvalitní rtěnka?" Od našich zákaznic jsme dostali tyto odpovědi:

  • Rtěnka má mít příjemné krémové složení
  • Nesmí vysušovat rty
  • Musí dlouho vydržet
  • Rty musí chránit
  • Na výběr musí být dostatek odstínů

Přesně takovou rtěnku vám přinášíme jako novinku. Rtěnka Giordani Gold Iconic s SPF 15 splní všechny představy o kvalitní rtěnce a ještě mnohem více. Je jemná a hebká jako luxusní satén, s krémovou konzistencí, která je na rtech příjemná celý den.

Rty vyživuje a obnovuje díky extra panenskému arganovému oleji a krásná sytá barva vydrží dlouho na rtech. Můžete si vybrat z 15 odstínů. Faktor SPF 15 ochrání rty před slunečními paprsky i vnějším prostředím. Rtěnka je zabalena v exkluzivním kovovém pouzdře.

ARGANOVÝ OLEJ, přezdívaný tekuté zlato nebo marocké zlato, je vzácný rostlinný olej. Díky svým vlastnostem je velmi oblíbený v kosmetickém, farmaceutickém, i potravinářském průmyslu. Jeho vzácnost spočívá nejen v jeho účincích, ale také v ojedinělém výskytu stromu, z něhož plodů se získává. Jde o arganovník, vyskytující se výhradně v Maroku, Alžírsku a Izraeli.

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz