Rtěnka Canary Diamond Giordani Gold

22.02.2013 21:12

Políbená s třpytem diamantů se rtěnkou od Oriflame!

Rtěnka Canary Diamond Giordani Gold; www.ori24.cz

Noste diamanty na rtech!

Giordani Gold představuje Rtěnku Canary Diamond – první rtěnku od Oriflame s pravými diamanty. Rozmazlete sebe nebo přítelkyni báječnou dávkou luxusu ke Dni žen v podobě nejnovějšího přírůstku k rtěnkám Giordani Gold inspirovaným klenoty.

Diamanty jsou věčné

Říká se, že není nic krásnějšího ani víc okouzlujícího než diamanty. Jejich vábivý lesk a jedinečná krása rozbuší každé ženské srdce. Nyní Giordani Gold představuje luxusní rtěnku Canary Diamond: Vůbec první rtěnku od Oriflame s obsahem pravých diamantů, pro smyslné rty, které se třpytí jasem kanárkově žlutých diamantů.

Věčná krása Canary Diamond

Diamant Canary Diamond, známý svou omračující krásou, je jedním z nejvzácnějších diamantů na světě. Abychom zachytili jeho jas, použili jsme množství diamantového prachu, které odpovídá 4,327 prstenům. Výsledkem je báječně luxusní, přepychová rtěnka. Každé balení rtěnky obsahuje 0,01 karátů pravého diamantového prachu, aby vaše rty měly ten nejhezčí lesk a třpyt.

Dekadentně hebké rty s medem z italského akátu

Tato luxusní rtěnka obsahuje bohatou, krémovou směs deseti aktivních zvláčňujících látek a obnovující sílu medu z italského akátu. Tento med je známý svou bohatou konzistencí a krásně hladkou texturou; pomáhá uchovat přírodní rovnováhu zvláčnění rtů, chránit před známkami stárnutí a zároveň rty zjemnit a vyhladit. Vaše rty budou na pohled i na dotek nádherně hladké a hebké, s extra nádechem čistého luxusu.

Okouzlující glamour

Smyslné rty ocení každá žena; a rtěnka Giordani Gold Canary nabízí osm bohatých odstínů, které probudí vaši vnitřní femme fatale. Určitě najdete ten perfektní odstín pro váš tón pleti, který zvýrazní vaši unikátní krásu a smysl pro styl.

Diamanty na rtech od Oriflame; www.ori24.cz

1. rtěnka od Oriflame s diamantovým prachem Canary Diamond Giordani Gold kombinuje báječný třpyt a lesk s intenzivní péčí, jakou si vaše rty zaslouží.

Obsahuje:
- 10 zvláčňujících ingrediencí podporujících hydrataci
- med z italské akácie s intenzivními antioxidačními a ochrannými účinky
- aHa kyseliny, které podporují tvorbu nových pleťových buněk a vyhlazují rty
- pravý diamantový prach z kanárkově žlutých diamantů

Rtěnka Canary Diamond Giordani Gold

Cena před slevou: 269 Kč
Objem: 4 g
V prodeji od: 26.2.

Kód výrobku: 26287 Champagne Nude, 26288 Stardust Petal, 26289 Red Pink, 26290 Bright Cerise, 26291 Shimmering Ruby, 26292 Sparkling Bordeaux, 26293 Sequin Plum, 26294 Precious Mauve

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz