Řada After Sun - Zklidňující a osvěžující péče po opalování

30.04.2013 14:24

Zklidňující a osvěžující péče po opalování

Po dni stráveném na slunci potřebuje vaše pleť ochlazení, zklidnění a úlevu. Řada After Sun od Oriflame obsahuje výtažky z Aloe Vera, které pomáhají chránit pleť před vysoušením a dokonale prodlouží krásu opálení.

After Sun Oriflame ; www.ori24.cz

Intenzivní balzám po opalování na obličej a tělo After Sun

Intenzivně rehydratační složení s přírodní aloe vera okamžitě uleví vaší pleti. Zanechá ji viditelně zregenerovanou po stresu způsobeném vystavení slunci, uvolní ji a zklidní.

Cena před slevou: 149,- Kč
Objem: 100 ml
V prodeji od: 30.4. (limitovaná nabídka)
Kód výrobku: 23336

Rehydratační zklidňující mléko po opalování After Sun

Letní koktejl zvláčňujících a chladivých ingrediencí s přírodní aloe vera vrátí pleti příjemný pocit. Pomůže uchovat pleť dlouhodobě krásně opálenou, hebkou a zvláčněnou.

Cena před slevou: 279,- Kč
Objem: 150 ml
V prodeji od: 30.4. (limitovaná nabídka)
Kód výrobku: 23346

Jste naší inspirací…

Přípravky z řady Sun Zone používá také jedna z tváří Oriflame - Iva Bartoschová, která hraje v Českém národním symfonickém orchestru na violoncello. Nová komunikační kampaň pro rok 2013 představuje české ženské vzory, které si díky své práci realizují své sny, nacházejí v ní radost i naplnění.

„Mám velmi citlivou pleť, proto si potrpím na šetrné opalovací přípravky. Řada Sun Zone mi vyhovuje, protože se rychle vstřebá a nezanechává bílé stopy. S orchestrem velice často jezdíme na zahraniční turné, proto opalovací přípravek nesmí chybět mezi mými kosmetickými pomocníky, “ říká s úsměvem Iva Bartoschová.

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz