Probuďte v sobě umělkyni – s vůní Imagination

10.06.2014 09:42

Život není pouze černobílý, každá barva v nás může evokovat určitý pocit nebo zkušenost.

Oriflame toaletní voda Imagination

Červená v nás probouzí vášeň a pro mnohé představuje symbol lásky, žlutá dodává energii a životodárnou sílu a zelená nás může zanést do krásného rozlehlého lesa, ve kterém můžeme v tichosti relaxovat.

To, že život není monotónní, ale krásně barevný jako malířská paleta, dokazuje i nová velice ženská vůně od Oriflame – Imagination.

Toaletní voda Imagination je plná jiskřivých barev přinášejících štěstí. Inspirací pro vznik jemné vůně byl snový impresionismus francouzského malíře Claude Moneta, který s oblibou vyobrazoval přírodní scenérii.

V zahradě Claude Moneta ve francouzském Giverny začala tuto vůni tvořit také naše parfumérka Nadège Le Garlantezec. Při skládání vůně jí byly předlohou především Monetovy obrazy – Žena se slunečníkem a Jezírko s lekníny. Nadège si představila dokonalou elegantní dámu těšící se z přírody a vytvořila svěží květinovou vůni, jež vévodí šťavnatá hruška. Mezi další složky vůně patří leknín a růže, které ucítíte v srdci. Toaletní voda doznívá na dřevitých tónech a pižmu, díky kterým má také excelentní trvanlivost. Půvabný nápaditý flakón zdobí kytice impresionistických květů. 

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz