Podzim s vůní italského temperamentu

29.09.2014 10:07

Prázdniny utekly jako voda, úspěšně jste přečkala náročnou dovolenou s dětmi a začátek nového školního roku a nyní se už můžete plně ponořit do tajů prvních podzimních dnů.

Babí léto je tu a s ním i nová parfémovaná voda Oriflame Miss Giordani. Podmanivá květinovo - dřevitá  vůně vás přivábí teplou a intimní atmosférou slunné Itálie.

Oriflame Miss Giordani

Absolutní ženskost - tak by se dala popsat Oriflame Miss Giordani, jejíž klíčovou ingrediencí je pomerančový květ Neroli rostoucí především v Itálii.

Parfémová voda vás navnadí vrchními tóny bílého grapefruitu, bergamotu z Kalábrie a šťavnatého mangového sorbetu. Srdce vůně tvoří květ Neroli, červený pepř a bílá pivoňka. Parfém postupně přechází do základu vůně z dřevin a ovocného pižma.  

Tajemství italské vévodkyně

Víte, že… Neroli patří mezi květy pomerančových stromů a vyrábí se z něj vonná esence a oleje, které se získávají složitým procesem vodní destilace?

Křehký květ proslavila v 17. století italská vévodkyně Maria Orsini. Nero, znamená v překladu silný, statečný a vévodkyně tento olej používala jako parfém do koupele a do svých elegantních rukavic. V dnešní době tento olej tvoří téměř z 12% základní složku světových parfémů.
Elegantní flakón vyrobený z těžkého skla se zakřivenými liniemi odráží příznačnou italskou noblesu.

Se stejnou (sobě vlastní) italskou grácií a nonšalancí přichází i toaletní voda Oriflame Giordani Man s tóny hořkého pomeranče a bergamotu mísící se středomořskými akordy a vůní červeného pepře.

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz