Pečující vlasový styling HairX s keratinem od Oriflame

26.09.2014 10:35

Ty nejkvalitnější produkty se nejen postarají o fantastický styling, zároveň vlasy i chrání a pečují o ně.

Zní to neuvěřitelně? Přesně to vás čeká s NOVOU a JEŠTĚ LEPŠÍ stylingovou řadou HairX Oriflame v profesionální kvalitě, obohacenou KERATINEM..

Pečující vlasový styling HairX s keratinem od Oriflame

Pro bohatý OBJEM vašeho účesu
 
30552 OCHRANNÝ STYLINGOVÝ NESMÝVACÍ SPREJ PROTI ŽÁRU HAIRX
Nesmývací sprej ochrání vaše vlasy před poškozením horkými stylingovými nástroji až do teploty 230°C. Obsahuje složky pro ochranu před žárem a keratin, který brání poškození vlasů. 24hodinová antistatická receptura zanechá vlasy již podle pocitu zvláčněné, hladké a přirozeně lesklé. Nelepkavé složení bez zbytků ve vlasech. Fixace 2.
 
30550 OBJEMOVÁ STYLINGOVÁ PĚNA HAIRX ORIFLAME VOLUME BOOST
Pěna Volume Boost má husté a velmi lehké složení, které dodá vlasům okamžitý objem s fixací až na 24 hodin. Obsahuje keratin, který kontroluje účes a posiluje vlasy, zanechává je báječně hebké a hladké. Nelepkavá receptura beze stop podporuje přirozený pohyb vlasů. Fixace 4.

31091 OBJEMOVÝ STYLINGOVÝ LAK NA VLASY HAIRX VOLUME BOOST VLASY HAIRX VOLUME BOOST
Objemový lak zajišťuje extra silnou fixaci, pružný pohyb vlasů a viditelně větší objem, který vydrží až 24 hodin. Obsahuje keratin, který chrání a kontroluje vlasy, zanechává je hebké a hladké. Nelekavá receptura beze stop rychle schne a snadno se vyčesává. Ideální pro jemné vlasy. Fixace 4.
 
APLIKACE:

  • KROK 1: OCHRANA - Na vlhké vlasy naneste ochranný stylingový sprej. Zvláště důkladně jej vetřete do konečků, abyste zabránili třepení. Pročesejte. Na středně dlouhé vlasy použijte množství produktu získané 6-8 stisknutími pumpičky.
  • KROK 2: STYLING - Na celou délku vlasů od kořínků po konečky rovnoměrně naneste množství objemové pěny velikosti tenisového míčku. Soustřeďte se zejména na kořínky. Tip: Pro rovnoměrnější nanesení včesejte pěnu plochým kartáčem.
  • KROK 3: FIXACE- Na vlasy nastříkejte objemový lak ze vzdálenosti 20-30 cm. Pro maximální objem aplikujte blízko ke kořínkům, vyhněte se však pokožce hlavy.

Pro HLADKÉ a silné vlasy
 
30880 SILNĚ FIXAČNÍ STYLINGOVÝ LAK NA VLASY HAIRX
Vykouzlete krásný a báječně lesklý účes, který vydrží, se silně fixačním lakem HairX. Nabízí pružný pohyb vlasů s 24hodinovou fixací i ve velmi vlhkém prostředí a účes hebký na dotek. Keratin chrání a kontroluje vlasy, zanechává je hebké a hladké. Nelepkavé složení beze stop se snadno vyčesává. Fixace 3.

30881 VYHLAZUJÍCÍ STYLINGOVÝ KRÉM NA VLASY HAIRX SMOOTH & SLEEK
Lehoučký stylingový krém pro neposlušné vlasy nabízí 24hodinovou kontrolu účesu. Je odolný proti vlhkosti a zajistí hladký a lesklý výsledek za jakýchkoliv podmínek. Keratin a přísady zvyšující lesk podporují přirozený lesk vlasů a vytvářejí hedvábně hladký pocit s elegantním efektem účesu. Nelepkavé složení beze stop. Fixace 2.
 
APLIKACE:

  • KROK 1: OCHRANA - Na vlhké vlasy naneste ochranný stylingový sprej; soustřeďte se na konečky a vlákna vlasů a pročesejte. Na středně dlouhé vlasy použijte množství, které získáte 6-8 stisknutími pumpičky.
  • KROK 2: STYLING - Na vlhké vlasy ošetřené ochranným sprejem naneste vyhlazující krém v množství o velikosti lískového oříšku. Vyfoukejte do sucha a poté použijte žehličku.
  • KROK 3: FIXACE - Po úpravě účesu uhlaďte dlaní případné poletující vlasy a pak ze vzdálenosti 20-30 cm nastříkejte silně fixační stylingový lak.

Bláznivé LOKNY a super fixace
 
30551 VELMI SILNĚ FIXAČNÍ STYLINGOVÝ LAK NA VLASY HAIRX
Velmi silně fixační lak vám pomůže vykouzlit krásný účes s dokonalým konečným efektem, který vydrží až na 48 hodin. Složení s keratinem, který chrání a kontroluje vlasy, umožňuje pružný pohyb vlasů a hebkost účesu na dotek, snadno se vyčesává a zanechává vlasy hebké a hladké. Lak nelepí a je beze stop. Fixace 5.
 
31090 STYLINGOVÁ PĚNA PRO KUDRNATÉ A VLNITÉ VLASY HAIRX ORIFLAME
Ultra silně fixační pěna osvěží a zvýrazní vlny a kudrnaté vlasy, zabrání jejich poletování a udrží je perfektní až na 24 hodin. Výsledkem je přirozený účes, který vydrží i ve vlhkém počasí a není tuhý ani lepkavý. Obsahuje keratin, který pomáhá chránit, posílit a zjemnit vlasy. Fixace 4.
 
APLIKACE:

  • KROK 1: OCHRANA - Na vlhké vlasy naneste ochranný stylingový sprej; soustřeďte se na konečky a vlákna vlasů a pročesejte. Na středně dlouhé vlasy použijte množství, které získáte 6-8 stisknutími pumpičky.
  • KROK 2: STYLING - Promačkáním vlhkých vlasů od kořínků ke konečkům naneste množství pěny pro kudrnaté a vlnité vlasy velikosti tenisového míčku. Vyfoukejte zcela dosucha a teprve poté upravte účes horkými nástroji.
  • KROK 3: FIXACE - Ze vzdálenosti 20-30 cm nastříkejte velmi silně fixační lak a dokud je stále mokrý, uhlaďte účes prsty.

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz