Péče o vlasy Eleo Oriflame

28.07.2015 13:05

Regenerační lázně pro sluncem zkoušené vlasy

V létě potřebují všechny typy vlasů bez výjimky kůru. Časté máčení a slunění na nich zanechá trvalé stopy. Díky vysušení se znatelněji třepí konečky, vlasy hrubnou na dotek a stává se obtížnější je upravit. Kombinace šamponu a kondicionéru Eleo vaše vlasy během mytí oživí přírodním arganovým a vzácným růžovým olejem. Oleje revitalizují a uhlazují vlasové vlákno do hloubky. Vlasy tak budou poddajnější pro nápadité letní účesy.

Péče o vlasy Eleo Oriflame

Maska na vlasy Eleo
Intenzivně vyživující maska na vlasy s přírodním arganovým a růžovým olejem regeneruje vlasy zevnitř, posílí je, provoní, obnoví hladkost a lesk. Pro všechny typy vlasů.

Kondicionér na vlasy Eleo Oriflame
Hustý, voňavý kondicionér s přírodním arganovým a růžovým olejem. Ihned zvláční a vyživí vlasy, zanechá je poddajné a zdravě lesklé. Pro všechny typy vlasů.

Šampón na vlasy Eleo
Luxusní šampón s přírodním arganovým a růžovým olejem. Jemně čistí a vyživuje vlasy, provoní je a pomůže jim zářit zdravím. Pro všechny typy vlasů.

Vyhlazující olej na vlasy Eleo
Intenzivní výživa pro konečky a vlasová vlákna všech typů vlasů, zejména nepoddajných a poletujících vlasů.

Ochranný olej na vlasy Eleo
Efektivní ochrana a péče o konečky a vlasová vlákna všech typů vlasů, včetně barvených.

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz