Péče o tělo Discover

11.04.2014 10:22

S oblíbenou kolekcí Discover měníme destinace - směr Paříž, Brazílie a Bali.

DISCOVER PARISIAN DELIGHT
Paříž, město světel a město milenců, má hypnotickou přitažlivost. Od romantických zákoutí řeky Seiny až k rušným kavárnám je plné krásy, kultury a inspirace. Paříž si podmaňuje všechny smysly. Paříž je esencí celé Francie.
Zažijte romantickou Paříž s kolekcí Parisian Delight, která se skládá z tělového peelingu, sprchového gelu a mýdla. Okouzlí vás hřejivá podmanivá vůně s lákavými tóny karamelu, vanilky a romantické levandule.

Oriflame Discover Parisian Delight

DISCOVER BRAZIL
PRO NĚJ : Sprchový gel pro muže Discover Brazilian Adventure provoní pokožku energizujícími tóny vodopádu, šalvěje, jantaru a ovoce graviola. Graviola pochází z Jižní Ameriky, má kyselou chuť a krémovitou konzistenci.
PRO NI : Nechte se svést podmanivými tóny svěžího ovoce guarana, které voní v svrchních úvodních tónech sprchového gelu. V základě zaznívá zelené pižmo a meduňka lékařská. Plody guarany, známé svými stimulačními vlastnostmi, rostou na popínavé rostlině pocházející z Brazílie.
Kolekci doplňuje mýdlo.

Oriflame Discover Brazil

DISCOVER BALI
Navštivte ostrov Bali, ponořený do hřejivých slunečních paprsků a radostné barevné hry exotických květů. Vůni kolekce tekutého mýdla, sprchového gelu a mýdla Discover Bali Paradise tvoří jemná směs vodních zelených tónů, exotických bílých květů a smyslného lotosového květu. Květ vodního leknínu pochází z Asie a je oslavou něžné krásy.

Oriflame Discover Bali

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz