Parfém Giordani Gold Essenza Oriflame

26.09.2015 21:12

Luxus ve flakónu: První parfém od Oriflame je tady!

Parfém Giordani Gold Essenza Oriflame

V Oriflame si přejeme, aby se každá z vás cítila výjimečnou. Poprvé se tak může jedna z vůní Oriflame těšit přívlastku parfém. Giordani Gold Essenza představuje čirou dokonalost - od výjimečné vůně přes jeho úžasné provedení až po pocit, který vám dodá po jeho vyzkoušení.

Robustní skleněný flakón GG Essenza lze přirovnat k mistrovskému dílu, srší z něj dokonalost a promyšlenost až do posledního detailu. Uzávěr není zdoben ničím jiným než pravým lístkovým zlatem.

GG Essenza pochází z dílny mistra Farbicea Pellegrini, Francouze, který má "na svědomí" světoznámé vůně. Parfém je nádhernou symbiózou vzácného kalábrijského bergamotu, citronu a mandarinky. Z uvolňující vůně ucítíte klíčové pomerančovníkové květiny, himálajský jasmín sambac a zelené mandle. K absolutní souhře přivádějí parfém tóny toskánského dřeva, jantaru a vzácného pižma.

Věděli jste, že ... kalábrijský bergamot je citrus, který velikostí připomíná pomeranč, no barvou citron? Vznikl pravděpodobně zkřížením limety a larahy a ve velkém se pěstuje zejména na jihu italské Kalábrie.

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz