Optimals Intense Moisture Oriflame

12.12.2014 13:34

Zklidňující hydratace pro velmi suchou pleť

Optimals Intense Moisture Oriflame

Se změnou počasí by se také měl změnit váš rituál péče o pleť. Dopřejte své tváři intenzivní zvláčňující řadu vyvinutou tak, aby hydratovala, vyživovala, zklidňovala a chránila pleť během chladných zimních měsíců. Produkty z řady Optimals Intense Moisture Oriflame jsou určené pro velmi suchou pleť a hodí se pro všechny věkové kategorie.

Obličejový peeling, denní a noční krém obsahují patentovaný komplex LINGON 50:50™(ze švédských brusinek), který neutralizuje účinky nedostatečného okysličení pleti v důsledku znečištěného prostředí. Složení nové řady poskytuje třikrát větší antioxidační ochranu. Přidaný ceramidový komplex pomáhá zabraňovat ztrátě vláhy tím, že posiluje lipidovou bariéru pleti.

  • Jemný obličejový peeling Optimals 2 v 1 čistí, odstraňuje odumřelé buňky, zanechává pleť optimálně hladkou a připravenou na vstřebávání vláhy.
  • Denní intenzivně zvláčňující krém Optimals zajistí pleti potřebnou vláhu a výživu po celý den.
  • Noční intenzivně zvláčňující krém Optimals  pomáhá obnovit hydrataci v pleti, zatímco spíte.

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz