Okouzlující vůně Eclat pro ni a pro něj

11.04.2014 13:08

Nová energie ve vůních Eclat

Pro oživení klasiky v naší nabídce - vůní Eclat jsme se zaměřili na aktualizaci některých klíčových prvků, zároveň jsme se však snažili zachovat původní koncept. Dámská i pánská vůně mají harmonický design založený na nadčasové francouzské eleganci.

Oriflame Eclat Femme

Nová vůně, která se rozvíjí svěžími tóny, přechází do výrazných jiskřivých tónů pomerančových květů a jasmínu. Toaletní voda Eclat Femme je rafinovaná, moderní a elegantní.
Jasmínové květy se od dávných dob pěstují v historické kolébce jemných parfémů, ve francouzském městečku Grasse. Jsou srdcem i duší této okouzlující vůně.

ORIENTÁLNÍ KVĚTINOVÁ
HLAVA: černý rybíz, mandarinka, aksamitník
SRDCE: pomerančový květ, jasmínové plátky, poupata růží
TĚLO: vanilka, ambra, santalové dřevo

Oriflame Eclat Homme

Toaletní voda Eclat Homme je klasická vůně, založená na eleganci a mužných tónech. Ukrývá klidné a šarmantní tóny kůže, které zanechávají nezapomenutelný, trvalý dojem. Spolu s himalájským čajem a koriandrem tvoří hlavu vůně. V srdci se ukrývá cedrové dřevo, jasmín a tonka. V základu se mísí ambra s pižmem.

FOUGERE DŘEVITÁ
HLAVA: cedrát, koriandr, himalájský čaj
SRDCE: cedrové dřevo, jasmín, tonkové boby
TĚLO: ambra, pižmo, kůže

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz