Novinky z řady Love Nature

12.06.2014 22:05

HROZNY

  • Stresovaná a unavená pleť
  • Pro každý věk

Oriflame Love Nature s hrozny

Hrozny patří k nejzdravějším druhům ovoce. Obsahují kyselinu listovou, minerální a stopové prvky. Jsou cenným zdrojem vitamínu C, E, B i ostatních antioxidantů. Působí blahodárně a detoxikačně na celý organismus a regenerují a povzbuzují unavenou pleť.

Všechny tyto skvělé vlastnosti antioxidantů z hroznů jsme využili v nové kolekci řady Love Nature. Obsahuje olej z hroznových jadérek s antioxidačními vlastnostmi. Produkty jsou určeny k posílení, omlazení a regeneraci unavené a namáhané pleti. Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie.

Namáhaná pleť působí mdle, nevýrazně, jakoby měla šedý závoj. Vyznačuje se i nedostatkem pružnosti. Potřebuje revitalizaci a antioxidační péči.

Čisticí peeling Love Nature s hrozny (30168) šetrně odstraní odumřelé buňky a nečistoty. Pleť zůstane hebká a projasněná. Je vhodný na každodenní použití.

Pleťový krém Love Nature s hrozny (30165) povzbuzuje a zjemňuje. Pleť působí po nanesení zdravějším dojmem.

Oční krém Love Nature s hrozny (30167) hydratuje a pomáhá chránit citlivé partie kolem očí před volnými radikály. Pleť zanechá hladkou a zářivou.

HEŘMÁNEK

  • Citlivá pleť
  • Pro každý věk

Oriflame Love Nature s heřmánkem

Citlivá pleť má sklon k zarudnutí, podráždění, reaguje na změny prostředí. Potřebuje zvláštní pozornost a jemnou péči.

Vybrali jsme výtažek z heřmánku pro jeho zjemňující a zklidňující vlastnosti. Má mimořádně hojivé a protizánětlivé účinky a je šetrný k pleti, kterou zanechává čistou a zklidněnou. Pro citlivou pleť je prostě ideální.

Krémová čisticí péče (30159) z pleti jemně odstraní nečistoty i nepříjemný pocit pnutí.

Tonizační voda Love Nature s heřmánkem (30158) čistí a tonizuje pleť bez vysušování.

Pleťový krém Love Nature s heřmánkem (30157) zklidňuje, hydratuje a poskytne úlevu citlivé pleti.

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz