North for Men Recharge Oriflame

20.03.2016 15:36

Arkticky svěží péče o pleť

Řada North for Men Recharge je vyvinuta tak, aby uchovala pokožku chráněnou, zdravou a plnou energie. Jde o perfektní péči na začátek nového aktivního dne. North for Men Recharge Oriflame je určena pro muže, kteří se snaží překonat vlastní limity.

North for Men Recharge Oriflame

Šampon na vlasy a tělo 2 v 1 North for Men Recharge
Dermatologicky testovaný šampon na vlasy a tělo s komplexem Arctic Pro Defence, ženšenem a minerály. Pomáhá vyživit a posílit vlasy, čistí a zvláčňuje pokožku, zanechává celé tělo revitalizované.

Antiperspirant deodorant ve spreji 48h North for Men Recharge
Obsahuje komplex Arctic Pro Defence, ženšen a minerály. Antiperspirační složení zajišťuje 48hodinovou ochranu před tělesnými pachy, zajišťuje svěží pocit a nezanechává bílé stopy. Dermatologicky testováno.

Kuličkový antiperspirant deodorant 48h North for Men Recharge
Obsahuje komplex Arctic Pro Defence, ženšen a minerály. Chrání před potem a zajišťuje 48hodinovou ochranu před tělesnými pachy. Rychleschnoucí složení nezanechává bílé stopy. Dermatologicky testováno.

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz