Návrat do práce v plné kráse s Oriflame

17.08.2015 11:33

Podzim je už za rohem. Přejděte sezónní proměnou co nejjednodušší s nejlepšími výrobky pro krásu, abyste v práci zazářily.

Návrat do práce v plné kráse s Oriflame

Proměny nejsou nikdy jednoduché. Změny sezóny a počasí neovlivňují pouze vaši náladu, ale i vaši pokožku. Pokud jste si našli kosmetiku, která vám dobře slouží, není důvod investovat do zcela nových produktů. Prohlédněte si seznam nezbytných výrobků Oriflame a přivítejte podzim s co nejkrásnějším vzhledem!

  • Jak se podzim blíží, naše pleť je stale sušší, proto je hydratace klíčová pro její zářivý vzhled. Investujte do hydratačního výrobku proti stárnutí, který ji zázračně zkrášlí a zároveň ji ochrání před stárnutím.
  • Všichni milujeme multifunkční výrobky, které můžeme používat po celý rok! Používejte ochranný balzám na zafixování obočí, naneste ho na rty a víčka pro okamžitý lesk, nebo s ním vyživte kůžičku.
  • Používáním pleťové masky párkrát týdně na vaší pleti vykouzlíte divy.
  • Jak váš letní jas bledne, zvýrazněte své rty jemnou ženskou barvou. Vyzkoušejte perleťovou růžovou rtěnku s SPF.
  • Legenda říká, že Nefertiti a Kleopatra nosili červené nehty. Dnes celebrity nedají dopustit na tuto jednoduchou manikúru. Buďte moderní a vytvořte si svou domácí manikúru, ošetřete si nehty a zároveň ušetřete peníze - je to vaše dvojité vítězství!

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz