Nature Secrets s bezinkami a jablky pro normální vlasy

30.04.2013 14:13

Půvabně čistá jako bezový květ a jablko
Provoňte svoje vlasy svěží vůní bezového květu a šťavnatého zeleného jablka. Nová kompletní řada vlasové kosmetiky Nature Secrets zanechá vaše vlasy přirozeně čisté a krásně lesklé.

Nature Secrets Oriflame s bezinkami a jablky pro normální vlasy ; www.ori24.cz

Podstatou krásných vlasů je především pravidelná a vhodně zvolená individuální péče. Oriflame proto přichází s novou řadou Nature Secrets pro normální vlasy, která v sobě kombinuje účinky léčivých rostlin a ovocného extraktu.

Jak to funguje?

Výtažek z bezových květů obsahuje cenné minerály, flavonoidy (antioxidanty) a proteiny, které regenerují a hydratují vlasy do hloubky. Zvláčňující výtažek ze zeleného jablka zase obsahuje a-hydroxykyseliny, které přirozeně obnovují lesk vlasového vlákna. Lehká ovocná a bylinková receptura navíc jemně čistí a krotí vaše vlasy bez zbytečného zatěžování vlasových vláken. Výsledkem jsou krásně provoněné vlasy zářící zdravím.

Kompletní přírodní řada obsahuje velmi lehký šampón s jemnou krémovou recepturou, šetrný kondicionér pro snadnou úpravu vašeho účesu a lehoučké vyživující sérum pro snadné rozčesávání a dokonalý závěrečný efekt vlasového stylingu.

Jste naší inspirací…

Odhalte tajemství přírody a naplňte své dny radostí a pocitem svěžesti z přírodně čisté vůně léčivých bezových květů a zeleného jablka.

Šampón pro normální vlasy s bezovým květem a jablky Nature Secrets

Cena před slevou: 109,- Kč
Objem: 250 ml
V prodeji od: 30.4. (stálá nabídka)
Kód výrobku: 25353

Kondicionér pro normální vlasy s bezovým květem a jablky Nature Secrets

Cena před slevou: 109,- Kč
Objem: 250 ml
V prodeji od: 30.4. (stálá nabídka)
Kód výrobku: 25350

Nesmývací sérum pro normální vlasy s bezovým květem a jablky Nature Secrets

Cena před slevou: 149,- Kč
Objem: 150 ml
V prodeji od: 30.4. (stálá nabídka)
Kód výrobku: 25352

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz