Malinová sada Love Nature Oriflame

15.06.2015 11:05

Roztomile sladká edice z čerstvě nasbíraných malin

Malinová trojice Love Nature Oriflame je určená pro normální pleť jakéhokoli věku, která si nežádá nic víc nic míň, než pomazlit sladkou vůní.

Malinová sada Love Nature Oriflame

Malinový pleťový krém Love Nature
Lehký, hladký pěnový krém s obsahem antioxidantů pomáhá zvláčnit a ochránit pleť. Složení s přírodním výtažkem z plodů maliníku, bohatým na blahodárné vitaminy C, E a B, zanechá pleť hebkou a viditelně projasněnou. Malinový pletový krém se díky drobnému balení hodí ideálně na cesty.

Malinový pleťový peeling Love Nature
Obličejový peeling zjemní a vyčistí pleť a odhalí její projasněný tón. Obsahuje přírodní extrakt z plodů maliníku, bohatý na vitaminy C, E a B, a přírodní peelingové částečky, které jemně odstraní odumřelé buňky bez vysoušení pleti.

Malinový čisticí pleťový gel Love Nature
Osvěžující péče s přírodním extraktem z plodů maliníku vyčistí a povzbudí pleť obličeje. Krémové gelové složení efektivně odstraní nečistoty a zanechá pleť pocitově svěží a ochlazenou.

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz