Kosmetika Giordani Gold Oriflame

26.09.2015 20:58

Políbená sluncem i na podzim

K zlatavě třpytivému parfému patří luxusní make-up z řady Giordani Gold.

Giordani Gold Oriflame

Ikonický barevný pudr Giordani Gold v perličkách vytvoří efekt lehce opálené pleti, jemný třpyt a nádech zdravého odstínu. Ručně vyráběné perličky jsou obohaceny o perleťový minerální komplex. Nanášejte lehce na lícní kosti a dekolt. Bez projasňujícího pudru by váš make-up nikdy nebyl kompletní.

Make-up, který omlazuje
Zlatavým pudrem na líčkách jen završíte jemnou a dokonalou práci, kterou na vaší tváři odvedl omlazující make-up Giordani Gold Oriflame.  Ten vyrovná tón pleti a pomůže jej opticky omladit. Složení obsahuje vzácný a exkluzivní extrakt z bílých lanýžů s antioxidačními vlastnostmi, který zkrášlí pleť, vyhladí ji, zjemní a projasní. Nabízíme ho v pěti odstínech, aby sedl opravdu každé z vás.

Nejen efekt, ale i péči vašim řasám
Řasy jsou pravidelným nanášením řasenky velmi namáhané, proto si kromě maximálního prodlužujícího efektu zaslouží i řasenku s přepychovým složením, jakým se pyšní celá sada Giordani Gold. Přepychově bohaté složení s mikrovlákny perfektně oddělí, zvýrazní a prodlouží každou jednotlivou řasu. Složení je obohacené o směs pečujících ingrediencí, které řasy zvláční a posílí.

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz