Kolekce vůní Oriflame ve svátečních flakónech

12.12.2014 10:38

Limitovaná zimní kolekce představuje čtveřici vašich oblíbených vůní od Oriflame v praktických cestovních flakónech s obsahem 30 ml s rozprašovačem.

Kolekce vůní Oriflame ve svátečních flakónech

Toaletní voda Eclat Homme je klasická vůně, založená na eleganci a mužných tónech. Ukrývá klidné a šarmantní tóny kůže, které zanechávají nezapomenutelný, trvalý dojem. Spolu s himalájským čajem a koriandrem tvoří hlavu vůně. V srdci se ukrývá cedrové dřevo, jasmín a tonka. V základu se mísí ambra s pižmem.
FOUGERE DŘEVITÁ
HLAVA: cedrát, koriandr, himalájský čaj
SRDCE: cedrové dřevo, jasmín, tonkové boby
TĚLO: ambra, pižmo, kůže

Toaletní voda S8 je určená pro aktivního muže, který vyznává městský, dynamický styl. Svěží toaletní voda s nádechem vzácných dřevin obsahuje 8 přísad. Nejvýraznějšími jsou grapefruit, fialka a pižmo
AROMATICKÁ SVĚŽÍ
HLAVA: mandarinka, hruška, grapefruit, dardamom, černý pepř
SRDCE: květy fialek, levandule, mořský akord
TĚLO: santalové dřevo, pačuli, pižmo, tonkové boby

Toaletní voda Power Woman Oriflame je elegantní, moderní harmonie květinových dřevitých a ambrových tónů. Směs kořenitého zázvoru, růže a pačuli charakterizuje ženu, která má vysoké ambice a přesně ví, co chce.
KVĚTINOVÁ, POMERANČOVÝ KVĚT
HLAVA: zázvor, frézie, ruský čaj
SRDCE: růže, jasmín, pomerančový květ
TĚLO: pačuli, vzácné dřeviny, ambra

V Parfémované vodě Giordani Gold se mandarinky uzrálé na slunci mísí s vůní lilií a smyslnými tóny pačuli. Klasická, nadčasová vůně je perfektní pro moderní ženu.
KVĚTINOVÁ
HLAVA: mandarinka, italský pomeranč a citrón
SRDCE: madonina lilie, bílý jasmín, pomerančové kvítky
TĚLO: pačuli, bílé pižmo, mech

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz