Kolekce Love Nature

30.04.2014 21:43

Love Nature - přírodní kosmetika pro každý den

Vaše oblíbená řada pleťové kosmetiky Pure Nature dostala novou podobu, nové jméno a ještě lepší složení!

V přírodě platí, že v jednoduchosti je krása; chtěli jsme, aby jednoduchá a krásná byla i nová řada Love Nature. Právě proto jsme v ní použili tradiční, časem prověřené rostlinné výtažky, a další přísady jsme inovovali tak, aby pro každou kolekci vznikla co možná nejdokonalejší receptura. Pečlivě jsme vybrali pouze ty nejlepší extrakty, určené pro konkrétní potřeby pleti. Místo dvou složek jsme tentokrát použili pouze jednu specializovanou ingredienci.

Love Nature nyní nabízí pět různých řad, které efektivně uspokojí potřeby každého typu pleti. Nechte se hýčkat naší novou značkou pleťové kosmetiky a užijte si ještě hezčí pleť.

Oriflame Love Nature Aloe Vera

ALOE VERA

  • Normální a smíšená pleť
  • Pro každý věk

Aloe vera je rostlina s magickými léčivými účinky. Vyrovnává pH pleti a poskytuje jí optimální hydrataci.

Čisticí gel Love Nature s výtažkem z aloe vera šetrně odstraňuje zbytky make-upu a zanechává na pleti pocit svěžesti. Pleťová voda udržuje optimální rovnováhu pH a hydratuje pleť.

Gelový krém Love Nature s výtažkem z aloe vera je velmi jemný, má lehké složení a gelovou konzistenci. Poskytuje pleti hydrataci, obnovuje její přirozenou rovnováhu, zanechává ji hebkou a zdravou na pohled. Řadu doplňuje oční gel, který zajišťuje přirozenou hydrataci a pomáhá odstraňovat viditelné projevy únavy.

Oriflame Love Nature planá růže

PLANÁ RŮŽE

  • Suchá pleť
  • Pro každý věk

Co je krásnější než letní růže? Esenciální růžový olej, obsažený v této řadě, pomáhá odstraňovat nepříjemný pocit suché pleti, vyživuje a zjemňuje ji.

Denní krém Love Nature s planou růží se snadno vstřebává. Je vyživující, s obsahem oleje ze šípkové růže. Noční krém je bohatý, vyživuje a důkladně hydratuje. Pečuje o suchou pleť během spánku a zanechává ji hedvábně hladkou.

Oční krém Love Nature s výtažkem z růže je určen na citlivou pleť očních partií. Jeho velmi lehké složení efektivně vyživuje a zvláčňuje.

Oriflame Love Nature čajovník

ČAJOVNÍK

  • Mastná pleť
  • Pro každý věk

Čajovník má výrazné antibakteriální vlastnosti, účinně ošetřuje pupínky a čistí pleť. Řada s čajovníkem čistí, zmatňuje pleť a působí proti akné.

Čisticí gel Love Nature s výtažkem z čajovníku důkladně čistí mastnou pleť. Tonizační pleťová voda má stahující účinky, pomáhá stáhnout rozšířené póry a matuje pleť.

Ošetřující krycí tyčinka Love Nature s výtažkem z čajovníku je praktickým řešením 2v1. Složení obsahuje čajovníkový esenciální olej s antibakteriálními účinky a zároveň maskuje nedokonalosti na pleti. Zelená strana schová zarudnutí a béžová působí jako korektor.

Pleťové mléko se snadno vstřebává, udržuje přirozenou rovnováhu pH a poskytuje mastné pleti lehkou hydrataci.

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz