Kolekce Giordani Gold Portofino

30.04.2014 20:53

Líčení pro opálenou pleť

Oriflame kolekce Giordani Gold Portofino

V rámci řady Giordani Gold každoročně představujeme limitovanou edici líčení podle aktuálních letních trendů.

Kolekce Giordani Gold Portofino inspirovaná bohatými odstíny a luxusem italské Riviéry nabízí vše, co potřebujete pro letní líčení, které vypadá fantasticky na pleti políbené sluncem.

LESK NA RTY GIORDANI GOLD PORTOFINO SPF 15
Pro přepychově lesklé rty lákavé jako letní dobrodružství. Univerzální lesk na rty v odstínech inspirovaných italskou Riviérou. Střední krytí s intenzivním lakově lesklým efektem je perfektní k aplikaci samostatně nebo přes vaší oblíbenou rtěnku. Obohaceno o pečující ingredience, které pomáhají chránit rty před známkami stárnutí. SPF 15.

LAK NA NEHTY GIORDANI GOLD PORTOFINO
Oblékněte své nehty do nejkrásnějších letních odstínů. Dlouhotrvající lak se zrcadlovým leskem je odolný proti oprýskání. Nehty jsou na dotek i na pohled hladší, silnější a zdravější.

PROJASŇUJÍCÍ PUDR GIORDANI GOLD PORTOFINO
Zvýrazněte krásu své letní, sluncem políbené pleti. Luxusní projasňující pudr s částečkami odrážejícími světlo modeluje a rozjasňuje pleť. Výsledkem je vřelý, mladistvý a zároveň sofistikovaný jas. 80 % složení tvoří minerální pudr.

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz