Giordani Gold Portofino

06.05.2014 13:52

Pod sluncem v městečku Portofino

Giordani Gold Portofino Oriflame

Portofino je italské rybářské městečko a luxusní rezort, známy svým pitoreskním přístavem a návštěvami známých celebrity. Jednou z nejlepších věcí, které můžete v Portofine dělat, je relaxovat.  Procházejte se po tomto malém městečku, naslouchejte zvukům moře a oddychujte na konci nábřeží Marconi. Nachází se tam malá vinárnička, kde si můžete vychutnat nejrůznější delikatesy ani ne metr od moře.

Takže, představte si, že se procházíte po Portofine, obklopeném nádhernou přírodou – můžete to udělat i tak, že zvýrazníte svoji přirozenou krásu velmi jemnými pastelovými barvami na rty a nehty. Překryjte rty slunečnými odstíny korálové a růžové barvy, sepněte si vlasy, oblečte si bílé šaty a představte si, že jste na procházce italskou riviérou. 

Naše nové výrobky Giordani Gold Portofino jsou inspirované barvami a luxusem italské riviéry. Kolekce Portofino je vše, co potřebujete, avy vaše pleť zářila a působila nádherným, opáleným dojmem.

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz