Feminelle Special Care+

14.10.2013 17:05

Koncentrovaná péče pro citlivé ženské intimní partie

Specializovaná řada Feminelle Special Care+ daleko překračuje pouhé čištění a nabízí odborná řešení intimních problémů. Řada je vyvinuta tak, aby poskytla pokožce účinnou ochranu před nepohodlím a umožnila vám zůstat celý den svěží a sebevědomá.

Feminelle Oriflame; www.ori24.cz

23646 DEODORAČNÍ MYCÍ GEL PRO INTIMNÍ HYGIENU FEMINELLE

INTIMNÍ PACHY jsou normální a zažívá je řada žen. Jejich příčinou může být pot či hormonální výkyvy. Tento čisticí deodorační gel s deo komplexem zajišťuje velmi svěží pocit a efektivně brání vzniku pachů způsobených bakteriemi již během 3 dnů. Zároveň omezuje množení škodlivých bakterií. Deo complex obsahuje jemnou přírodní deodorační složku a ochranný panthenol. Tato kombinace pomáhá neutralizovat zápach a zanechává pokožku svěží a zvláčněnou. Jemné povrchově aktivní látky respektují přírodní pH intimních partií a pomáhají tak preventivně bránit bakteriálním infekcím. 300 ml

- 9 z 10 žen potvrdilo, že intimní partie zůstanou bez zápachu*
- Poskytuje dlouhotrvající ochranu před zápachem*
*Podle sebehodnocení 85 žen.

23399 JEMNÁ ČISTICÍ PĚNA NA INTIMNÍ PARTIE FEMINELLE

SUCHOST A PODRÁŽDĚNÍ mohou být způsobeny hormony, menstruací, těsným oblečením nebo citlivostí. Tato jemná pěna, vyvinutá speciálně pro citlivou pokožku,
poskytuje okamžitou úlevu od nepohodlí a zanechá intimní partie intenzivně zvláčněné. Doporučeno pro ženy s menší gynekologickou citlivostí a sklony k vysoušení intimních partií. Jemné složení je vhodné pro každodenní použití.

- 9 z 10 žen doporučuje pro okamžitou úlevu od nepohodlí**
**Podle sebehodnocení 112 žen s menší gynekologickou suchostí.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Proč je důležitá hladina pH?

  • Rovnováha pH je zásadní součást zdraví intimních partií těla. Studie prokázaly, že bakteriální flóra a pH intimních partií pomáhají uchovat dobře vyvážené prostředí.
  • pH - zkratka z anglického výrazu potential of hydrogen neboli potenciál vodíku - je hodnota, která vyjadřuje kyselost či zásaditost v lidském těle na stupnici od 0 do 14.
  • Zdravé pH intimních partií se pohybuje mezi hodnotou 3,8 až 4,5. Toto lehce kyselé prostředí chrání intimní partie před podrážděním a infekcí. Tělo se neustále snaží uchovat tuto zdravou rovnováhu. Pokud je narušena, může dojít k řadě problémů, mezi které patří i svědění a zápach.


Proč je důležitá kyselina mléčná?

  • Kyselinu mléčnou přirozeně vytvářejí prospěšné bakterie v intimních partiích. Pomáhá kontrolovat hladinu pH a tak zajišťovat přirozenou obranu před podrážděním, svěděním, bolestí a infekcí. Zároveň pomáhá uchovat zdravou rovnováhu "dobrých" a "špatných" bakterií.


Jaký je rozdíl mezi řadou FEMINELLE a řadou FEMINELLE SPECIALLE CARE+?

  • Řada Feminelle je určena ke každodenní ochraně a péči o intimní partie. Obsahuje extra vitaminy, které pomáhají uchovat zdraví pokožky, posílit antioxidační ochranu a intenzivně ji zvláčnit.
  • Řada Feminelle Special Care+ je určena k péči o specifické intimní problémy. Její složení je speciálně vyvinuto tak, aby poskytlo úlevu od nepříjemných pocitů a uchovalo intimní partie svěží a bez zápachu.


VLASTNOSTI OBOU ŘAD:

  • JEMNÉ SLOŽENÍ BEZ MÝDLA A S VYROVNANÝM PH
  • DERMATOLOGICKY & GYNEKOLOGICKY TESTOVÁNO
  • OBSAHUJE KYSELINU MLÉČNOU
  • S JEMNOU NEALERGENNÍ VŮNÍ

zdroj: Oriflame

Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz