CC krém SPF 35 Giordani Gold

04.07.2014 13:51

První CC krém od Oriflame projasní a omladí pleť

Oriflame CC krém SPF 35 Giordani Gold

Řada vysoce kvalitní, luxusní dekorativní kosmetiky Giordani Gold představuje opět něco výjimečného. Po BB krému přichází ještě vyspělejší novinka: nový CC krém, který chrání pleť před známkami stárnutí. 
 
CO JE CC KRÉM ?
CC krém je odvozen od slov Colour Corrective; tedy úprava barevného tónu pleti spojená s působením proti vráskám. Lehké složení CC krému nabízí pleti ještě více než BB krém: vyšší krytí a omlazující technologii péče o pleť.
 
CC krém SPF 35 Giordani Gold (30988 – 89) je vysoce účinný tónovaný krém působící proti vráskám. Zdokonaluje vzhled pleti a zároveň ji chrání před sluncem ochranným faktorem 35. Díky lehké, vzdušné konzistenci se snadno vstřebává.
 
Vyberte si ze dvou odstínů: světlejšího a přirozeně tělového. Výsledkem je perfektní a dlouhotrvající krytí, které si dokáže poradit i s viditelnými známkami stárnutí, jako jsou jemné vrásky, pigmentové skvrny i rozšířené póry.
 
Patentovaná technologie
V průběhu stárnutí se na pleti projevuje poškození způsobené slunečním zářením. Výsledkem jsou vrásky a nejednotný odstín pleti. CC krém Giordani Gold obsahuje UVA / UVB filtry a vysoký SPF 35 pro účinnou ochranu před škodlivými slunečními paprsky. Patentovaná rozjasňující technologie navíc zvýrazňuje přirozený jas pleti. Při pravidelném používání CC krému s tímto výjimečným složením bude pleť vypadat stále mladší a projasněnější.
 
APLIKACE:

 

Naneste na vyčištěnou pleť namísto denního nebo podkladového krému. Lze používat samostatně. V případě velmi suché pleti naneste nejprve denní krém.
 
zdroj: Oriflame
Zpět
Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz