ORIFLAME registrace ZDARMA, ORIFLAME kosmetika se SLEVOU

• ihned nakupujete výrobky Oriflame se SLEVOU 23%

ZDARMA toaletní voda pro nově registrované

ZDARMA dárky Oriflame v programu Úspěšný start

» ORIFLAME REGISTRACE + DÁRKY ZDARMA «

• u Oriflame CZ není potřeba pravidelně objednávat

• nový katalog Oriflame CZ každé 3 týdny

 


Získejte ZDARMA stylovou toaletní vodu - akce pro nově registrované!

Toaletní voda pro nováčky Oriflame; www.ori24.cz

» ORIFLAME REGISTRACE + DÁRKY ZDARMA «

objednejte si do 26.2. výrobky

 • a získáte 5 vzorků nejprodávanějších toaletních vod Oriflame zdarma
 • za 30 bodů (cca 500 Kč) a získejte od Ori24 okouzlující toaletní vodu
  v hodnotě 319 Kč zcela ZDARMA
 • za 75 bodů (cca 1250 Kč) a získejte od Ori24 smyslnou toaletní vodu
  (v hodnotě 779 Kč) zcela ZDARMA

Chytněte příležitost a získejte navíc další fantastické odměny
v programu Úspěšný start Oriflame!

Úspěšný start Oriflame

» ORIFLAME REGISTRACE + DÁRKY ZDARMA «

Více o Úspěšném startu Oriflame


Aktuální katalog Oriflame CZ

Katalog Oriflame CZ 3/2017 (6.2. - 26.2.2018)

 Oriflame aktuální katalog; www.ori24.cz  

Každé tři týdny máte k dispozici nový on-line katalog Oriflame s více než 800 úžasnými výrobky od řad pro každodenní péči až po luxusní parfémy a módní doplňky.
V každém katalogu Oriflame naleznete v průměru 20 nových výrobků s nejnovějšími tipy pro krásu a radami od našich profesionálních odborníků.

Oriflame trendy a triky

Prsty, štětec nebo houbička? Jak nanášet make-up

18.05.2013 17:09

Způsob nanášení make-upu je velmi individuální záležitost. Podle toho, co vám vyhovuje.
Štětec je velmi oblíbená volba u profesionálních vizážistů, protože se s ním velmi příjemně pracuje a lehce se dostanete do všech záhybů tváře. Prsty jsou zase velmi přesné a citlivé, jelikož jsou součástí našeho těla.

Pomůcky pro nanášení make-upu; www.ori24.cz

Díky houbičkám se make-up velmi pěkně vsákne do pokožky a dobře kryje, jenže tak jako se vsákne do pokožky, tak se větší množství make-upu vsákne i do samotné houbičky. Tento způsob je tak sice výborný, ale z hlediska spotřeby méně šetrný.

Make-up by jste měli nanášet od středu tváře, respektive do tváří a čela, a roztírat do stran až ke krku. Je důležité nezapomínat na krk a make-up na něj důkladně rozetřít směrem od brady.

Profesionální štětec na podkladový krém, kód 24148
Aplikační houbičky, kód 15887
Aplikační houbičky na podkladový krém, kód 24860

Tipy pro krásu, bez kterých se neobejdete!

01.05.2013 14:49

V moderním světě sociálních médií nás ze všech stran zaplavují kosmetické rady a tipy, které z nich jsou však nejlepší a nejspolehlivější? Pár jsme jich pro vás vybrali.

Tipy pro krásu od Oriflame ; www.ori24.cz

Některé z těchto tipů jsou klasické a předávají si je přítelkyně i ženy z generace na generaci; některé jsou vyzkoušená a prověřená pravidla, která jsme se naučili sami.

Tady jsou:

 • Hydratační krém na obličej nemasírujte, ale vklepávejte. Tření odstraňuje částečky kůže a přenáší je na jiná místa. Vklepávání pomáhá pleti krém vstřebat.
 • Vůně vzlíná, nastříkejte ji tedy na kotníky či do podkolenních jamek, aby vůně déle vydržela.
 • Vyměňte své obvyklé černé nebo hnědé oční linky za purpurové; jde o subtilní trik, se kterým vynikne barva vašich očí.
 • Aby byly tmavé stíny pod očima méně vidět, můžete využít obočí. Stačí je vymodelovat tak, aby byly rovnější, místo klenutější. Klenutá obočí vytvářejí kompletní kruhový efekt, který zdůrazňuje tmavé stíny, pokud jsou však obočí rovnější, tento tvar se rozbije a stíny jsou méně výrazné.
 • Chcete vypadat odpočatěji, když odpočatá nejste? Nenanášejte příliš silnou vrstvu podkladového krému. Místo toho použijte tónovaný krém a béžovou tužku na oči – zmírní zarudnutí kolem očí.
 • Při aplikaci tekutých linek mějte oči otevřené, jinak bude linka vypada nerovnoměrně. Namalujte tři čárky, jednu v vnějším koutku, druhou uprostřed a třetí ve vnitřním koutku. Pak se vraťte a spojte čárky v hladkou linku.
 • Pro denní hydrataci pleti vám poslouží vrstvení: Použijte antioxidační sérum, na ně pleťový krém a nakonec krém se slunečním filtrem. Aby se pleť neloupala, zvažte jednou týdně peeling. Hydratace bez peelingu může mít za následek pupínky a mdlou pleť.
 • Nerovonoměrným skvrnám make-upu se vyhnete, pokud jej před nanesením smícháte s hydratačním krémem. Ten rozředí složení, takže nevzniknou čmouhy.

Sada kosmetických štětců, Kód: 18779

zdroj: Oriflame

Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz