ORIFLAME registrace ZDARMA, ORIFLAME kosmetika se SLEVOU

• ihned nakupujete výrobky Oriflame se SLEVOU 23%

ZDARMA toaletní voda pro nově registrované

ZDARMA dárky Oriflame v programu Úspěšný start

» ORIFLAME REGISTRACE + DÁRKY ZDARMA «

• u Oriflame CZ není potřeba pravidelně objednávat

• nový katalog Oriflame CZ každé 3 týdny

 


Získejte ZDARMA stylovou toaletní vodu - akce pro nově registrované!

Toaletní voda pro nováčky Oriflame; www.ori24.cz

» ORIFLAME REGISTRACE + DÁRKY ZDARMA «

objednejte si do 4.2. výrobky

  • a získáte 5 vzorků nejprodávanějších toaletních vod Oriflame zdarma
  • za 30 bodů (cca 550 Kč) a získejte od Ori24 okouzlující toaletní vodu
    v hodnotě 319 Kč zcela ZDARMA
  • za 75 bodů (cca 1400 Kč) a získejte od Ori24 smyslnou toaletní vodu
    (v hodnotě 779 Kč) zcela ZDARMA

Chytněte příležitost a získejte navíc další fantastické odměny
v programu Úspěšný start Oriflame!

Úspěšný start Oriflame

» ORIFLAME REGISTRACE + DÁRKY ZDARMA «

Více o Úspěšném startu Oriflame


Aktuální katalog Oriflame CZ

Katalog Oriflame CZ 2/2019 (15.1. -4.2.2019)

 Oriflame aktuální katalog; www.ori24.cz  

Každé tři týdny máte k dispozici nový on-line katalog Oriflame s více než 800 úžasnými výrobky od řad pro každodenní péči až po luxusní parfémy a módní doplňky.
V každém katalogu Oriflame naleznete v průměru 20 nových výrobků s nejnovějšími tipy pro krásu a radami od našich profesionálních odborníků.

Oriflame trendy a triky

Kouzelné Vánoce s Oriflame

12.11.2014 16:19

Vánoce, krásné, voňavé a kouzelné svátky rodiny, již klepou na dveře.

Vychutnejte si sváteční dny plné lásky a pohody pečením perníků a stavěním sněhuláků. Věnujte svůj čas rodině a nákupy nechte na nás: překvapte své nejbližší bohatou nadílkou od Oriflame.

Dejte si poradit s výběrem, v našem vánočním katalogu máme pro vás osvědčené tipy na ty nejkouzelnější překvapení, které každý ocení! Potěšte své blízké voňavými suvenýry, milými drobnůstkami či skvělými a praktickými pomocníky, kterými jim zpříjemníte každý den. Veselé a šťastné Vánoce vám vykouzlí Oriflame!

Disney Fairies Oriflame

Pro malou vílu
Zahalte svou malou vílu do voňavých třpytivých bublinek s novou třpytivou Pěnou do koupele Disney Fairies. Každou malou parádnici potěší Toaletní voda Disney Fairies s kouzelnou vůní broskví, švestek a mandarinek. Jemné květinové Mýdlo Disney Fairies se zázračným práškem umyje ručky vašeho děvčátka a zanechá je krásně hebké a provoněné.

zdroj: Oriflame

Podzim s vůní italského temperamentu

29.09.2014 10:07

Prázdniny utekly jako voda, úspěšně jste přečkala náročnou dovolenou s dětmi a začátek nového školního roku a nyní se už můžete plně ponořit do tajů prvních podzimních dnů.

Babí léto je tu a s ním i nová parfémovaná voda Oriflame Miss Giordani. Podmanivá květinovo - dřevitá  vůně vás přivábí teplou a intimní atmosférou slunné Itálie.

Oriflame Miss Giordani

Absolutní ženskost - tak by se dala popsat Oriflame Miss Giordani, jejíž klíčovou ingrediencí je pomerančový květ Neroli rostoucí především v Itálii.

Parfémová voda vás navnadí vrchními tóny bílého grapefruitu, bergamotu z Kalábrie a šťavnatého mangového sorbetu. Srdce vůně tvoří květ Neroli, červený pepř a bílá pivoňka. Parfém postupně přechází do základu vůně z dřevin a ovocného pižma.  

Tajemství italské vévodkyně

Víte, že… Neroli patří mezi květy pomerančových stromů a vyrábí se z něj vonná esence a oleje, které se získávají složitým procesem vodní destilace?

Křehký květ proslavila v 17. století italská vévodkyně Maria Orsini. Nero, znamená v překladu silný, statečný a vévodkyně tento olej používala jako parfém do koupele a do svých elegantních rukavic. V dnešní době tento olej tvoří téměř z 12% základní složku světových parfémů.
Elegantní flakón vyrobený z těžkého skla se zakřivenými liniemi odráží příznačnou italskou noblesu.

Se stejnou (sobě vlastní) italskou grácií a nonšalancí přichází i toaletní voda Oriflame Giordani Man s tóny hořkého pomeranče a bergamotu mísící se středomořskými akordy a vůní červeného pepře.

zdroj: Oriflame

Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz