ORIFLAME registrace ZDARMA, ORIFLAME kosmetika se SLEVOU

• ihned nakupujete výrobky Oriflame se SLEVOU 23%

ZDARMA toaletní voda pro nově registrované

ZDARMA dárky Oriflame v programu Úspěšný start

» ORIFLAME REGISTRACE + DÁRKY ZDARMA «

• u Oriflame CZ není potřeba pravidelně objednávat

• nový katalog Oriflame CZ každé 3 týdny

 


Získejte ZDARMA stylovou toaletní vodu - akce pro nově registrované!

Toaletní voda pro nováčky Oriflame; www.ori24.cz

» ORIFLAME REGISTRACE + DÁRKY ZDARMA «

objednejte si do 3.9. výrobky

  • a získáte 5 vzorků nejprodávanějších toaletních vod Oriflame zdarma
  • za 30 bodů (cca 550 Kč) a získejte od Ori24 okouzlující toaletní vodu
    v hodnotě 319 Kč zcela ZDARMA
  • za 75 bodů (cca 1400 Kč) a získejte od Ori24 smyslnou toaletní vodu
    (v hodnotě 779 Kč) zcela ZDARMA

Chytněte příležitost a získejte navíc další fantastické odměny
v programu Úspěšný start Oriflame!

Úspěšný start Oriflame

» ORIFLAME REGISTRACE + DÁRKY ZDARMA «

Více o Úspěšném startu Oriflame


Aktuální katalog Oriflame CZ

Katalog Oriflame CZ 12/2018 (14.8. - 3.9.2018)

 Oriflame aktuální katalog; www.ori24.cz  

Každé tři týdny máte k dispozici nový on-line katalog Oriflame s více než 800 úžasnými výrobky od řad pro každodenní péči až po luxusní parfémy a módní doplňky.
V každém katalogu Oriflame naleznete v průměru 20 nových výrobků s nejnovějšími tipy pro krásu a radami od našich profesionálních odborníků.

Oriflame trendy a triky

7 způsobů lepší svačinky!

06.03.2014 10:05

Zkuste Oriflame Wellness tipy

Sáhněte po celozrnných obilninách a svačině jako celozrnné musli nebo granola. Pokud opravdu nemáte čas a automat na sladkosti na vás číhá za rohem, je lepší, když máte v kapse tyčinku Natural Balance; je sladká, ale zdravá a plná vlákniny.

Začněte opět snídat. Řadu snídaňových potravin lze využít i jako vyživující svačinu později přes den. Co třeba plátek celozrnného toustu s Cottage sýrem? Snídaně by vám měla dodat energii na celý den. Nezapomeňte ji doplnit potravinovými doplňky, jako je Balíček Wellness nebo Esenciální multivitaminy a minerály z řady Wellness by Oriflame.

Oriflame Wellness tipy

Zkuste kombinaci „hi-low“. Čím je ovoce čerstvější, tím lépe, pokud však není ta pravá sezóna na čerstvé ovoce, zkombinujte trochu sušeného ovoce s ořechy nebo granolou – pamatujte, že je velmi sladké. Hlídejte si, kolik jíte cukru. Zkombinujte je s potravinami s obsahem zdravých tuků, jako burákové máslo, a větším množstvím velmi lehkého jídla, jako plátky jablka, řapíkatý celer nebo mladá mrkev.

Hurá na ořechy. Nesolené ořechy a semínka představují vynikající svačinu. Mandle, vlašské ořechy, burské ořechy, pražená dýňová semínka, kešu, lískové ořechy a další ořechy a semínka obsahují řadu prospěšných živin a spíše vás zasytí (na rozdíl od brambůrků či preclíků). Ořechy mají však hodně kalorií, proto jezte malé porce.

Hlídejte si co svačíte. Nemlsejte při jiné činnosti, jako je surfování webu, sledováni TV nebo při práci u počítače. Místo toho si dejte na pár minut pauzu a snězte svačinu, jako kdyby šlo o malé hlavní jídlo.

Dejte si koktejl. Příkladem zdravé svačiny během dne by mohl být koktejl Natural Balance z řady Wellness by Oriflame. Mějte jej v kanceláři a dejte si jej kdykoliv se cítíte unaveni nebo hladoví. Pokud chcete zhubnout, dejte si jej 20 minut před hlavním jídlem.

Můžete si vzít svačinu s sebou. Myslete dopředu a zabalte si do kapsy či do kabelky zdravou svačinu, abyste se v nouzi nespokojili se sušenkami v kantýně nebo čokoládou z automatu. Dobrá volba je Tyčinka Natural Balance. Je zdravá a chutná, obsahuje jen 120 kcal a je plná energie!

zdroj: Oriflame

Svěží trendy s Oriflame

26.02.2014 21:40

První jarní paprsky již začínají hřát a my jim jako květiny nadšeně nastavujeme tvář. Po dlouhé zimě je však pleť unavená a bledá. K tomu, aby na jaře rozkvetla do krásy, potřebuje náležitou péči.

Věděli jste, že polovina tajemství svěží pleti je dopřát si dostatečně dlouhý spánek a pít hodně vody?

Investujte i do kvalitních krémů. Kůže si přece zaslouží jen to nejlepší, vždyť je to největší lidský orgán a naše vizitka.

Nechte se inspirovat svěžími jarními trendy Oriflame. Nechte pokožku doslova „rozkvést“ s inovativním složením krémů Ecollagen, které obsahuje rostlinné kmenové buňky. Extrakt z kmenových buněk prokazatelně podporuje tvorbu kolagenu a představuje skutečný průlom v boji proti vráskám.

Vždy svěží s Oriflame

Neúprosný k vráskám, jemný k pleti

Věděli jste že... Vzácná regenerační síla rostlin způsobila skutečnou revoluci v kosmetických výzkumech? Vědci Oriflame jako první na světě dokázali, že výtažky z rostlinných kmenových buněk zvyšují tvorbu kolagenu až o 200%. Nově vytvořený kolagen pomáhá vyplnit vrásky zevnitř, vyhlazuje a zpevňuje pleť.

Lehoučké složení nového denního krému Ecollagen intenzivně zvláčňuje pokožku, přitom nezanechává pocit mastnoty. Krém má navíc svěží vůni a je vhodný pro smíšenou až mastnou pleť.

Liftingové sérum Ecollagen Oriflame

Dvojí účinek

Zvyšte účinek denního a nočního krému Ecollagen extrémně výkonným sérem proti vráskám. Liftingové sérum Ecollagen obsahuje dvojitou koncentraci extraktu z rostlinných kmenových buněk a technologii Powerlift. Powerlift obsahuje velmi účinný peptid, který stimuluje tvorbu elastinu a pomáhá preventivně bránit příznakům ochabování pleti.

Sérum má jemné složení, které se dokonale vstřebává, aplikujte dvakrát denně před nanesením denního a nočního krému.

zdroj: Oriflame

Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz