ORIFLAME registrace ZDARMA, ORIFLAME kosmetika se SLEVOU

• ihned nakupujete výrobky Oriflame se SLEVOU 23%

ZDARMA toaletní voda pro nově registrované

ZDARMA dárky Oriflame v programu Úspěšný start

» ORIFLAME REGISTRACE + DÁRKY ZDARMA «

• u Oriflame CZ není potřeba pravidelně objednávat

• nový katalog Oriflame CZ každé 3 týdny

 


Získejte ZDARMA stylovou toaletní vodu - akce pro nově registrované!

Toaletní voda pro nováčky Oriflame; www.ori24.cz

» ORIFLAME REGISTRACE + DÁRKY ZDARMA «

objednejte si do 4.2. výrobky

 • a získáte 5 vzorků nejprodávanějších toaletních vod Oriflame zdarma
 • za 30 bodů (cca 550 Kč) a získejte od Ori24 okouzlující toaletní vodu
  v hodnotě 319 Kč zcela ZDARMA
 • za 75 bodů (cca 1400 Kč) a získejte od Ori24 smyslnou toaletní vodu
  (v hodnotě 779 Kč) zcela ZDARMA

Chytněte příležitost a získejte navíc další fantastické odměny
v programu Úspěšný start Oriflame!

Úspěšný start Oriflame

» ORIFLAME REGISTRACE + DÁRKY ZDARMA «

Více o Úspěšném startu Oriflame


Aktuální katalog Oriflame CZ

Katalog Oriflame CZ 2/2019 (15.1. -4.2.2019)

 Oriflame aktuální katalog; www.ori24.cz  

Každé tři týdny máte k dispozici nový on-line katalog Oriflame s více než 800 úžasnými výrobky od řad pro každodenní péči až po luxusní parfémy a módní doplňky.
V každém katalogu Oriflame naleznete v průměru 20 nových výrobků s nejnovějšími tipy pro krásu a radami od našich profesionálních odborníků.

Oriflame trendy a triky

Návrat do práce v plné kráse s Oriflame

17.08.2015 11:33

Podzim je už za rohem. Přejděte sezónní proměnou co nejjednodušší s nejlepšími výrobky pro krásu, abyste v práci zazářily.

Návrat do práce v plné kráse s Oriflame

Proměny nejsou nikdy jednoduché. Změny sezóny a počasí neovlivňují pouze vaši náladu, ale i vaši pokožku. Pokud jste si našli kosmetiku, která vám dobře slouží, není důvod investovat do zcela nových produktů. Prohlédněte si seznam nezbytných výrobků Oriflame a přivítejte podzim s co nejkrásnějším vzhledem!

 • Jak se podzim blíží, naše pleť je stale sušší, proto je hydratace klíčová pro její zářivý vzhled. Investujte do hydratačního výrobku proti stárnutí, který ji zázračně zkrášlí a zároveň ji ochrání před stárnutím.
 • Všichni milujeme multifunkční výrobky, které můžeme používat po celý rok! Používejte ochranný balzám na zafixování obočí, naneste ho na rty a víčka pro okamžitý lesk, nebo s ním vyživte kůžičku.
 • Používáním pleťové masky párkrát týdně na vaší pleti vykouzlíte divy.
 • Jak váš letní jas bledne, zvýrazněte své rty jemnou ženskou barvou. Vyzkoušejte perleťovou růžovou rtěnku s SPF.
 • Legenda říká, že Nefertiti a Kleopatra nosili červené nehty. Dnes celebrity nedají dopustit na tuto jednoduchou manikúru. Buďte moderní a vytvořte si svou domácí manikúru, ošetřete si nehty a zároveň ušetřete peníze - je to vaše dvojité vítězství!

zdroj: Oriflame

Získejte maximální efekt z vaší cvičební rutiny s Oriflame

28.07.2015 15:03

Fyzická zdatnost je trendy stejně, jako štíhlá postava. Aby však naše těla byla pevnější, lepší, rychlejší a silnější, potřebují péči – ty pravé nástroje, vyváženou stravu a dostatek času na regeneraci. Máme pro vás pár tipů na to, jak získat ty nejlepší výsledky ze cvičení.

Získejte maximální efekt z vaší cvičební rutiny s Oriflame

PRAKTICKÉ A MODERNÍ VYBAVENÍ
Stačí vklouznout do páru nových běžeckých bot a hned si budete připadat zdravější – a to ještě dříve, než se zapotíte! Fitness vybavení může mít přímý dopad na vaše zdraví. Staré, sešlapané tenisky jsou jednou z nejběžnějších příčin úrazu. Pokud běháte, zvažte při nákupu bot typ své nohy (plochá, neutrální, nebo s vysokou klenbou). Vyberte si přiléhavé oblečení, které dobře odvádí pot a je příjemné na těle.

VYUŽIJTE TECHNOLOGII
Sportovci velmi aktivně adaptují trend nositelné technologie. Dnes je k dispozici široká škála aplikací, které sledují hladinu aktivity a radí se správnou stravou. Milujeme aplikace, které mapují běžecké trasy, sledují vzdálenost, rychlost a čas!

PALIVO PRO TĚLO
Abyste získali ze cvičení co nejvíce, dopřejte tělu potřebné palivo. Hodinu před intenzivním cvičením vypijte 500 ml vody, abyste se vyhnuli dehydrataci. To je také ta pravá příležitost “nabít” tělo pomalými karbohydráty. Pokud jste těsně před cvičením unavení, snězte datli nebo hrst rozinek – tyto rychle se spalující přírodní cukry vám dodají rychlý náboj energie.

DOPLŇKY PRO PODPORU CVIČENÍ
Klíčovým komponentem zdraví a fitness je vyvážená strava; potravinové doplňky vám však mohou nabídnout důležité živiny, které vám chybí. Pokud sportujete, měli byste přidat do své stravy vitamin B, který pomůže tělu bourat karbohydráty; vitamin C je pomůže metabolizovat a ochrání váš imunitní systém. Vitamin D pomůže vašemu tělu vstřebat vápník a podpoří zdraví kostí.

NEZAPOMEŇTE NA ODPOČINEK
Vaše tělo se potřebuje zotavit po intenzivním cvičení, dopřejte mu tedy dostatek času na regeneraci. Chraňte své svaly potravinovým doplňkem astaxanthinem od Oriflame, který zvýší vytrvalost a ochrání vaše buňky. Pokud vás bolí svaly, zkuste uvařit ve vodě čerstvý zázvor se lžičkou kurkumy, která má přirozené protizánětlivé účinky.

zdroj:Oriflame

Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz