ORIFLAME registrace ZDARMA, ORIFLAME kosmetika se SLEVOU

• ihned nakupujete výrobky Oriflame se SLEVOU 23%

ZDARMA toaletní voda pro nově registrované

ZDARMA dárky Oriflame v programu Úspěšný start

» ORIFLAME REGISTRACE + DÁRKY ZDARMA «

• u Oriflame CZ není potřeba pravidelně objednávat

• nový katalog Oriflame CZ každé 3 týdny

 


Získejte ZDARMA stylovou toaletní vodu - akce pro nově registrované!

Toaletní voda pro nováčky Oriflame; www.ori24.cz

» ORIFLAME REGISTRACE + DÁRKY ZDARMA «

objednejte si do 3.9. výrobky

  • a získáte 5 vzorků nejprodávanějších toaletních vod Oriflame zdarma
  • za 30 bodů (cca 550 Kč) a získejte od Ori24 okouzlující toaletní vodu
    v hodnotě 319 Kč zcela ZDARMA
  • za 75 bodů (cca 1400 Kč) a získejte od Ori24 smyslnou toaletní vodu
    (v hodnotě 779 Kč) zcela ZDARMA

Chytněte příležitost a získejte navíc další fantastické odměny
v programu Úspěšný start Oriflame!

Úspěšný start Oriflame

» ORIFLAME REGISTRACE + DÁRKY ZDARMA «

Více o Úspěšném startu Oriflame


Aktuální katalog Oriflame CZ

Katalog Oriflame CZ 12/2018 (14.8. - 3.9.2018)

 Oriflame aktuální katalog; www.ori24.cz  

Každé tři týdny máte k dispozici nový on-line katalog Oriflame s více než 800 úžasnými výrobky od řad pro každodenní péči až po luxusní parfémy a módní doplňky.
V každém katalogu Oriflame naleznete v průměru 20 nových výrobků s nejnovějšími tipy pro krásu a radami od našich profesionálních odborníků.

Oriflame trendy a triky

Získejte maximální efekt z vaší cvičební rutiny s Oriflame

28.07.2015 15:03

Fyzická zdatnost je trendy stejně, jako štíhlá postava. Aby však naše těla byla pevnější, lepší, rychlejší a silnější, potřebují péči – ty pravé nástroje, vyváženou stravu a dostatek času na regeneraci. Máme pro vás pár tipů na to, jak získat ty nejlepší výsledky ze cvičení.

Získejte maximální efekt z vaší cvičební rutiny s Oriflame

PRAKTICKÉ A MODERNÍ VYBAVENÍ
Stačí vklouznout do páru nových běžeckých bot a hned si budete připadat zdravější – a to ještě dříve, než se zapotíte! Fitness vybavení může mít přímý dopad na vaše zdraví. Staré, sešlapané tenisky jsou jednou z nejběžnějších příčin úrazu. Pokud běháte, zvažte při nákupu bot typ své nohy (plochá, neutrální, nebo s vysokou klenbou). Vyberte si přiléhavé oblečení, které dobře odvádí pot a je příjemné na těle.

VYUŽIJTE TECHNOLOGII
Sportovci velmi aktivně adaptují trend nositelné technologie. Dnes je k dispozici široká škála aplikací, které sledují hladinu aktivity a radí se správnou stravou. Milujeme aplikace, které mapují běžecké trasy, sledují vzdálenost, rychlost a čas!

PALIVO PRO TĚLO
Abyste získali ze cvičení co nejvíce, dopřejte tělu potřebné palivo. Hodinu před intenzivním cvičením vypijte 500 ml vody, abyste se vyhnuli dehydrataci. To je také ta pravá příležitost “nabít” tělo pomalými karbohydráty. Pokud jste těsně před cvičením unavení, snězte datli nebo hrst rozinek – tyto rychle se spalující přírodní cukry vám dodají rychlý náboj energie.

DOPLŇKY PRO PODPORU CVIČENÍ
Klíčovým komponentem zdraví a fitness je vyvážená strava; potravinové doplňky vám však mohou nabídnout důležité živiny, které vám chybí. Pokud sportujete, měli byste přidat do své stravy vitamin B, který pomůže tělu bourat karbohydráty; vitamin C je pomůže metabolizovat a ochrání váš imunitní systém. Vitamin D pomůže vašemu tělu vstřebat vápník a podpoří zdraví kostí.

NEZAPOMEŇTE NA ODPOČINEK
Vaše tělo se potřebuje zotavit po intenzivním cvičení, dopřejte mu tedy dostatek času na regeneraci. Chraňte své svaly potravinovým doplňkem astaxanthinem od Oriflame, který zvýší vytrvalost a ochrání vaše buňky. Pokud vás bolí svaly, zkuste uvařit ve vodě čerstvý zázvor se lžičkou kurkumy, která má přirozené protizánětlivé účinky.

zdroj:Oriflame

Oriflame... Pravda o minerálním make-upu

14.06.2015 16:16

Kosmetika založená na minerálech zažila před několika lety boom. Vyřešila všechny problémy a potřeby, a proto se zájem o ni neustále zvyšoval. Stejně ale jako u všech trendů, po nějaké době se zájem ustálil. Dnes se jedná o jednu z hlavních položek na pultech s kosmetikou, ale mnozí z nás stále ještě přesně neví, co to vlastně znamená „minerální“. Zde naleznete základní otázky a odpovědi.

Minerální make-up Oriflame

Jak se vlastně minerální make-up liší od „normálního“ make-upu?
Velice stručně: do minerálního make-upu se přidávají látky, které pochází přímo ze země. Minerální make-up tak představuje alternativu k většině běžných make-upů. Většinou neobsahuje barviva a oleje, i když vědkyně Rachel Mallonová upozorňuje, že různé společnosti přistupují k výrobě minerální kosmetiky různě. Produkty na tekuté bázi jsou často obohaceny o zvlhčující složky, antioxidanty a vitamíny, které jsou pro pleť prospěšné.

Jak se minerální make-up během let vyvinul?
Minerální make-up vlastně není žádná novinka. Už Kleopatra si barvila oči rudou z antimonitu a byla tak vlastně jednou z prvních uživatelek minerálního make-upu. Dnes se do přípravků samozřejmě přidávají nové minerály a složky, které se starají o potřeby moderních zákazníků.

Kleopatra, která si lemovala oči kajalovou tužkou byla ve skutečnosti první uživatelkou minerálního make-upu.

Jaké minerály bychom měli hledat ve složení přípravku?
Minerální make-up většinou obsahuje oxidy železa, mastek, oxid zinečnatý a oxid titaničitý. Všechny tyto složky jsou pomlety na malé částečky, které tvoří make-up. Například do Dlouhotrvajícího minerálního make-upu Girodani Gold byly použity minerály ze sicilské Etny. Tyto „sopečné“ minerály přispívají ke krásnější pleti, jak říká Mallonová. Kromě toho také vyživují a pleť je pak pevnější a lépe hydratovaná.

Má minerální make-up nějaké nevýhody?
U všech produktů samozřejmě záleží na osobních preferencích. Vždy byste si měli vybírat make-up a další produkty s ohledem na to, zda odpovídají potřebám vaší pleti.

Oxid titaničitý a oxid zinečnatý poskytují přirozenou ochranu před slunečním zářením, ale vždy se ujistěte a radši dvakrát zkontrolujte, zda přípravek obsahuje SPF.

Kryje minerální make-up stejně dobře jako normální make-up?
Může to být individuální, jako u všech produktů. Podle Global Artistic Directora Oriflame a maskéra hvězd Jonase Wramella se minerální make-up hodí pro všechny typy pleti. Mimo jiné také radí, že ti, kteří mají problém s jizvičkami nebo nečistou pletí by měli minerální make-up nanášet pomocí štětce, krouživými pohyby. A ti, co mají pleť se sklonem k podráždění? I pro ty je podle Wramella minerální make-up ideální.

zdroj: Oriflame

Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz