ORIFLAME registrace ZDARMA, ORIFLAME kosmetika se SLEVOU

• ihned nakupujete výrobky Oriflame se SLEVOU 23%

ZDARMA toaletní voda pro nově registrované

ZDARMA dárky Oriflame v programu Úspěšný start

» ORIFLAME REGISTRACE + DÁRKY ZDARMA «

• u Oriflame CZ není potřeba pravidelně objednávat

• nový katalog Oriflame CZ každé 3 týdny

 


Získejte ZDARMA stylovou toaletní vodu - akce pro nově registrované!

Toaletní voda pro nováčky Oriflame; www.ori24.cz

» ORIFLAME REGISTRACE + DÁRKY ZDARMA «

objednejte si do 11.6. výrobky

 • a získáte 5 vzorků nejprodávanějších toaletních vod Oriflame zdarma
 • za 30 bodů (cca 550 Kč) a získejte od Ori24 okouzlující toaletní vodu
  v hodnotě 319 Kč zcela ZDARMA
 • za 75 bodů (cca 1400 Kč) a získejte od Ori24 smyslnou toaletní vodu
  (v hodnotě 779 Kč) zcela ZDARMA

Chytněte příležitost a získejte navíc další fantastické odměny
v programu Úspěšný start Oriflame!

Úspěšný start Oriflame

» ORIFLAME REGISTRACE + DÁRKY ZDARMA «

Více o Úspěšném startu Oriflame


Aktuální katalog Oriflame CZ

Katalog Oriflame CZ 8/2017 (22.5. - 11.6.2018)

 Oriflame aktuální katalog; www.ori24.cz  

Každé tři týdny máte k dispozici nový on-line katalog Oriflame s více než 800 úžasnými výrobky od řad pro každodenní péči až po luxusní parfémy a módní doplňky.
V každém katalogu Oriflame naleznete v průměru 20 nových výrobků s nejnovějšími tipy pro krásu a radami od našich profesionálních odborníků.

Oriflame trendy a triky

Séra: Proč je potřebujeme?

05.11.2015 13:28

Séra v posledních letech získala v oblasti péče o pleť velkou popularitu. I přesto si řada z nás není jistá tím, co vlastně sérum je a k čemu je dobré. Rozhodli jsme se požádat o vysvětlení Holly Grenfell, odbornici na péči o pleť a účastnici Odborného panelu péče o pleť Oriflame.

Séra Oriflame

Co jsou séra?
Séra jsou produkty péče o pleť s vysokou koncentrací aktivních ingrediencí, jako jsou antioxidanty, kyseliny a vitaminy. Sérum může skutečně dlouhodobě pomoci pleti zvýšit  tvorbu kolagenu a získat optimální hladinu hydratace. Mají lehčí texturu než krémy, protože jejich složení má menší molekuly; dokáží tedy dodat hlubším vrstvám pleti další vyživující látky.

Jaké jsou výhody používání séra?
Séra jsou vyvinuta tak, aby se zaměřila na specifické problémy, které se nacházejí pod epidermis, jako je pigmentace, skvrny způsobené stárnutím a hlubší vrásky. Tento produkt je základní součástí péče proti stárnutí a jeho efektivitu prokazují vynikající klinické studie.

Mohu používat sérum místo denního a nočního krému?
Ne, zvláčňující krémy jsou vyvinuty tak, aby uchovaly hydrataci pleti vytvořením ochranné bariéry mezi ní a vnějším prostředím. Séra jsou naproti tomu vyvinuta tak, aby pronikla hlouběji do pleti a poskytla jí klíčové inredience.

Denní krém, noční krém a sérum mají různé úkoly, a pokud jeden z nich vyjmeme, připravujeme pleť o důležité benefity, které jí mohou poskytnout. Tady je pár stručných bodů, které je vám pomohou lépe rozlišovat:

 • Sérum – má lehoučkou texturu, která se beze zbytku vstřebá do pleti a poskytne jí aktivní ingredience. Sérum má výkonnost denního krému, ale nenahrazuje jej.
 • Denní krém – zvláčňuje do hloubky a chrání pleť během dne. Obsahuje UV faktor, který poskytuje pleti ochranný štít před slunečním zářením, způsobujícím stárnutí.
 • Noční krém – samostné sérum pleti nestačí, zejména v noci; pleť potřebuje noční krém, který jí poskytne vyživení, zatímco se v noci regeneruje a obnovuje.

Jak sérum používat?
Sérum vmasírujte do vyčištěné pleti obličeje a krku. Stačí kapka, protože složení je velmi koncentrované a snadno se roztírá. Sérum se velmi rychle vstřebává a pleť je tak ihned připravena na nanesení denního nebo nočního krému.

zdroj: Oriflame

Návrat do práce v plné kráse s Oriflame

17.08.2015 11:33

Podzim je už za rohem. Přejděte sezónní proměnou co nejjednodušší s nejlepšími výrobky pro krásu, abyste v práci zazářily.

Návrat do práce v plné kráse s Oriflame

Proměny nejsou nikdy jednoduché. Změny sezóny a počasí neovlivňují pouze vaši náladu, ale i vaši pokožku. Pokud jste si našli kosmetiku, která vám dobře slouží, není důvod investovat do zcela nových produktů. Prohlédněte si seznam nezbytných výrobků Oriflame a přivítejte podzim s co nejkrásnějším vzhledem!

 • Jak se podzim blíží, naše pleť je stale sušší, proto je hydratace klíčová pro její zářivý vzhled. Investujte do hydratačního výrobku proti stárnutí, který ji zázračně zkrášlí a zároveň ji ochrání před stárnutím.
 • Všichni milujeme multifunkční výrobky, které můžeme používat po celý rok! Používejte ochranný balzám na zafixování obočí, naneste ho na rty a víčka pro okamžitý lesk, nebo s ním vyživte kůžičku.
 • Používáním pleťové masky párkrát týdně na vaší pleti vykouzlíte divy.
 • Jak váš letní jas bledne, zvýrazněte své rty jemnou ženskou barvou. Vyzkoušejte perleťovou růžovou rtěnku s SPF.
 • Legenda říká, že Nefertiti a Kleopatra nosili červené nehty. Dnes celebrity nedají dopustit na tuto jednoduchou manikúru. Buďte moderní a vytvořte si svou domácí manikúru, ošetřete si nehty a zároveň ušetřete peníze - je to vaše dvojité vítězství!

zdroj: Oriflame

Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame.
Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz